Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zac i Rengar, proszę o poradnik


matiziom12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w temacie, chciałbym poprosić o kogoś o poradnik jak grać tymi postaciami

Brak 10 postów [ ]
Brak 50 postów [ ]
Brak 100 postów [x]
Brak 150 postów [x]
Brak 200 postów [x]
Brak 250 postów [x]

Opublikowano

Ten pan robi dobre poradniki do wielu postaci. Polecam Ci obejrzeć owy, dotyczący Rengara.

 

A tu proszę do Zac'a. Również polaka, dobrego gracza.

Bardzo mądre dawać poradnik na zaca z 3 sezonu.gj

 

@topic poszukaj na yutubach tam pełno tych poradników.

Opublikowano

Krótko i na temat :

Rengar - robisz Brutellizer ( potem coś z tego ) , Last wisper , jakąś hydre , butki zależne od wrogiego teamu , ewentualnie może być triniti , ale ja nie lubię , jakiś omen/banshee/Angel , na start bierzesz miecz, jak jest ciężko to wracasz się i kupujesz 2 . W tf wskakujesz z ulti na adc/apc i jedyne co masz zrobić to go zabić w 1 sek , lepiej skakać na adc bo nie ma klepsydry . jak go zabijesz to swoje zrobiłeś , każda kolejna osoba to bonus . 

Zac - mało kto tym gra i zależy czy z jungli czy na topie , nie warto mainować moim zdaniem , ale robisz go full tanka , więc nie ma  co się rozpisywać , chyba , że jesteś bardzo do przodu to możesz wrzucić trochę ap , jakąś maskę , czy coś w tym stylu .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...