Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy serwer ma zostać opublikowany i czy prawdopodobnie na nim zagrasz ?  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kiedykolwiek zagrasz na danym serweże

    • Tak, prawdopodobnie na nim zagram
      9
    • Nie, Nie będe w to grał
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Dzisiaj chciałbym zaprezentować Serwer minecraft z mini-gamesami na przewidzianym 1500 slotów i bez nawet minimalnych lagów

Na serwerze jest dużo przydatnych autorskich skryptów oraz plugin-ów które urozmaicają grę na serwerze

Serwer jest o tyle dobry że można wygrać nagrody w losowaniu, nie ma zupełnie lagów, posiada dużo mini-gierek, Szybki zarobek wirtualnych $, cudowna Administracja nie jak takie dzieci szajbusy -  Administratorem jestem oczywiście ja sam i 22-letni Marcin, który jest właścicielem wspaniałego serwera.
Serwer będzie zawiera wszystko w 1 - mini-gierki, pvp, wojny gildii, free-buld, survival, nagrody, creative

Można wygrać nagrody takie jak Laptop wart 1600 zł.

Nie wierzysz to sprawdź i przekonaj  się.

Serwer już jest gotowy tylko ja jako administrator tego serwera, zanim on wystartuje chce się was zapytać czy takowy ma zostać opublikowany.

Co najmniej 500 osób chętnych/

Wystawiajcie na facabooku, udostępniajcie, promujcie

Serwer niedługo z waszą promocją promowania powinien zostać opublikowany,

Zapraszam na tymczasową stronę serwera www.matikretserwerminecraft.pl

Pozdrawiam

Publikujcie, głosujcie przede wszystkim po to od was zależy czy serwer zostanie opublikowany, Dodatkowo za głosowanie w mojej ankiecie dostaniesz 9 diaxs-ów

 

post-990585-0-51566500-1405485758_thumb.jpgpost-990585-0-39503000-1405485795_thumb.pngpost-990585-0-31065800-1405485708_thumb.pngpost-990585-0-19778600-1405485768_thumb.pngpost-990585-0-11393700-1405485674_thumb.pngpost-990585-0-17862900-1405485331_thumb.pngpost-990585-0-04888400-1405485679_thumb.pngpost-990585-0-11393700-1405485674_thumb.pngpost-990585-0-41497900-1405485343_thumb.pngpost-990585-0-73255900-1405485775_thumb.pngpost-990585-0-43254400-1405485789_thumb.pngpost-990585-0-85992300-1405485352_thumb.png

post-990585-0-50829600-1405485653_thumb.jpg

Opublikowano

To nie są screeny z twojego serwera! Ten screen z zbroją diamentową jest z s2.crafboard.pl na 1.5.2 reszta pewnie też z innych ;d

A w innym poście piszesz jak postawić serwer na ovh xD

Opublikowano

 

To nie są screeny z twojego serwera! Ten screen z zbroją diamentową jest z s2.crafboard.pl na 1.5.2 reszta pewnie też z innych ;d

A w innym poście piszesz jak postawić serwer na ovh xD

Debiutant

Witaj

Proszę pamiętać ze ja nie jestem Właścicielem tegoż serwera, tylko bratem który jest Admin-em pomocniczym !

Pierwszy raz zakładam serwer, ale pomyślałem że zrobię mu tą przyjemność i spróbuje zrobić serwer i dać reklamy serwera.

Przypominam że właścicielem jest Marcin, mój brat,

Co do zdjęć okazuje się że to było sprawdzenie was. Obrazek z kit VIP jako jedyny był z s2.craftboard na wersje 1.5.2

Reszta obrazków jest autorskich, jak i budowle na nich zamieszczone i na tle spałnu lub czegoś innego mogę zrobić napis o treści matikret.

I tak znajduje się m_k i na ścianie matikret.

Gdyż mój brat ma mnie dość solidnie reklamować.

Pozdrawiam i Jeśli macie inne pytania to proszę pisać

matikret pomocniczy Admin

 

Wszystko zależy od was czy serwer powstanie !

Opublikowano

Lepsza mapa i by zagrał bo spawn trochę dupny załatw lepszych budowniczych bo ludzie nie patrzą na serwer jako serwer tylko na wygląd serwera

Opublikowano

Aha?

 

[...]

Publikujcie, głosujcie przede wszystkim po to od was zależy czy serwer zostanie opublikowany, Dodatkowo za głosowanie w mojej ankiecie dostaniesz 9 diaxs-ów

 

 

 

 

Czy dostane 9 diaxów jak nie zagram? :D?

Jak dla mnie mapa do zmiany - widać efekty World Edita (ścięte tereny nienaturalnie). Poza tym bardziej mi to wygląda na prezentacje (te SS'y , co i jak będzie) niż zwykłe pytanie i ankieta

NU94p9A.gif


 


 

Opublikowano

Wszystko ladnie.Prezentacja mi sie podoba .. :) Ale.. te budowle to mogles lepsze zrobic :D

Ps.Czy serwer bedzie na plaskiej mapie ?Bo albo mam zwidy albo widze plaska mape :D

Opublikowano

Padłem, lezę i nie wstaje.

 

Pomysł niczym nie różniący się od innych. Taki serwer to większy wydatek niż może ci sie wydawać. Trzeba opłącić maszynę, programistów, youtuberów, budwniczych itd.

Wątpie czy sie przebijecie

 

Ale Ty jesteś niedojebany.

A co Cię to obchodzi, może nawet dawać swój dom w nagrodę. Jesteś takim gimbusem, taki k***a co all zazdrości. Kto mu zabroni? Jak ma kasę, to niech robi sobie co chce. Kto bogatemu zabroni?

 

WIELKI PROGRAMISTO.

BOŻE

Opublikowano

Nagrody będą w wartości od 1500 zł do 1800 zł.

Nasz kapitał na ten serwer wynosi 25 tysięcy, także proszę się nie obawiać.

Wiem że serwer programista to wyjdzie ok. 1000 zł na miesiąc dlatego że serwer ma być 1500 slotowy. A teraz serwer zupełnie się różnitym z obrazka. Został o niebo ulepszony.

Pozdrawiamy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...