Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

kamil03061

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej! :D  Gdy odpalam minecrafta (by zyczu) Wyskakuje mi jakiś błąd (screeny) nie mam pojęcia co on może oznaczać dla tego pisze do was z pomocą. Przeinstalowywałem, Jave mam najnowszą, a nawet próbowałem wgrać starszą i nic :/. Kiedyś MC Normalnie mi chodziło, ale zrobiłem sobie przerwę od tej gry i teraz gdy do niej wracam nie chce się włączyć. Próbowałem instalować inny launcher ale tam też wyskakiwał jakiś błąd, nie pamiętam jaki, screena też nie zrobiłem : /. Z góry dzięki za odpowiedź.

Opublikowano

MINECRAFT ZYCZU????????? 

no chyba jesteś po***any

ale teraz serio zyczu ma keyloggera

i co do problemu to  on tak ma bo cos z baża danych robi właściciel i tak jest 

Pobierz inny launcher polecam sclauncher albo skyland itp. google niegryzie :}

 

 

niedoczytałem twojego postu odinstaluj wszystko w dodaj lub usunprogramy jak wpiszesz fraze java to je pousuwaj i pobierz inną z java.com PS jaki masz windows?

Opublikowano

Po pierwsze życzu nie ma keylogera 

znam go jest to spoko ziomek któremu nie potrzebny keylogger 

i tak zarabia ok 50zl miesięcznie na reklamy.

sygna2.png460x60.gif

 

 

 

 

Będzie zabawa, będą noce nie przespane.. :D

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...