Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Pogaduszki


Xanter

Czy jesteś za wyłączenie naliczania postów?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? za wy??czenie naliczania postów?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

 

 

 

Jak ostatnio zauważyliśmy forum ostatnio zalewa fala spamu, spamu który ma na celu robienie spamu bo przynajmiej jak dla mnie ktoś kto robi np temat czy kto woli ketchup czy musztarde nie robi tego w celu zdobycja wiedzy czy innych wiadomości albo tworzenie historyjki wtf.

 

 

 

 

Jaki Kolor Skarpetek Najczęściej Nosisz ?

 

Historyjka

 

Ketchup czy musztarda

 

Jest to tylko część z przykładów. Spamu jest o wiele wiecej.

 

 

76561198001815076.png
Opublikowano

Na nie.

Nie lepiej zrobić regulamin lokalny i specjalnego moda powołać?

chejka.jpg

sygna i avek by Pro_Ronon

 

Do Mateq Xantera owend! i całej reszty jeżeli myślicie że się tym przejmuje to jesteście śmieszni

Znawca
Opublikowano

jestem na nie ^^ fajne jest takie dążenie do np. 10k postów ^^;)

tumblr_mdlhpnMlgy1r5a70zo1_500.png
Opublikowano

Widać kto spamuje i nabija posty w pogaduszkach...

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Admin Cienia
Opublikowano

Odrazu wyłączać.. raportujcie to nie będzie problemu.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Odrazu wyłączać.. raportujcie to nie będzie problemu.

 

Zanim zrapotrowany temat poleci do kosza to już troche ludzi sobie pospamuje, warna dostaje tylko założyciel tematu (10*) a temat leci do kosza a posty nadal zostają na liczniku potem znowu głupi temat i tak w kółko

76561198001815076.png
Opublikowano

ja rowniez jestem na tak... Ludzie coraz czesciej zaczynaja debilne tematy rozpoczynac....

 

ale poki co nic nie robie.. niech wiecej osob sie wypowie

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

Ja też na tak.

Godzina 12:30, rozpoczęcie tematu.

Godzina 12:31 5 postów.

A wszystkie posty typu:

facepalm, albo do kosza

Być zajebistym...

Gość Mounthains
Opublikowano

na tak, już za dużo tego jest -,-

Opublikowano

BUMP

 

 

 

 

Po za tym argumenty na nie użytkowników takich jak Degarus , Chejka , acf , I am Perfection , S&M są bardzo przekonywayjące.

 

 

76561198001815076.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Edit@

 

Jednak jestem na nie ... :D bo gdzie by się podziały te fajne ragni MPC USER III ? :D ?

 

 

 

 

Ach te wasze argumenty, "jestem na nie, zawsze chciałem mieć tyle postów co D&G"

 

 

 

76561198001815076.png
Opublikowano

Dać perm'a i się oduczy :) W końcu mu się znudzi...

Co ma spam do naliczania postów? Naliczanie postów to nie spam... Można naliczać posty nie spamując <_<

Zaraz ci dam "definicje" słowa spam :)

 

Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne.

A ten keczóp czy majones to w końcu mu się znudzi robienie kont...

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Opublikowano

Dać perm'a i się oduczy :) W końcu mu się znudzi...

Co ma spam do naliczania postów? Naliczanie postów to nie spam... Można naliczać posty nie spamując <_<

Zaraz ci dam "definicje" słowa spam :)

 

Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne.

A ten keczóp czy majones to w końcu mu się znudzi robienie kont...

 

Nie potrzebne tematy i posty to też nie potrzebne wiadomości elektroniczne :P

 

 

BUMP

76561198001815076.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...