Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss]Moj Zawalisty Fmsik Na Hades


bartek21-9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FMS nawet nawet pod względem - średnich ^ ^ ale um jest średnie ,albo jeżeli tam jest max 17 um to sory :D

MPCForym.PL

 

-=¦===============¦=¬

¦ ----- Fajna Sygna?-----¦

L=¦===============¦=-

MPCForym.PL

Wennor!

MPCForum4ever

103 posty ^ ^

LT=====================TL

L+- Wennor Sygna;) 26/05/2010r. L+-

-=======================-

Opublikowano

Szczerze mówiąc według mnie ten FMS słabiutki jest ...

Już pomijam fakt nawet , że jesteś WP więc powinieneś mieć dobre średnie , a nie umiejętności ...

KD też mogło by być lepsze ;p

Bez urazy oczywiście ;)

 
 
Opublikowano

te kd przez pecha wsadzilem a i Um jest dla woja tylko ze woj ma 70 i slabe eq wiec wolalem na surze pokazac xDD

Jebnij "-" JEzeli zasluzylem a jak niezasluzlem tez walnij "-"

Pam, Pam Ksuje tu, Ksuje tam

Opublikowano

ale jak ma sie szybkosc zaklecia duzo to sie prawie nieczeka na sille

Jebnij "-" JEzeli zasluzylem a jak niezasluzlem tez walnij "-"

Pam, Pam Ksuje tu, Ksuje tam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...