Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Telefon jako modem - problem - HTC One S


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam telefon HTC One S.

Gdy miałem Windows 8, to mi działało wszystko ładnie.

Bo trzeba włączyć w telefonie opcję: Telefon jako modem + zainstalować na komputerze program HTC Sync Manager.

Gdy musiałem przeinstalować system na Windows 7, dokładnie wczoraj. To od tego momentu nie łączy mi internet z telefonu na komputer.

Jest mi to bardzo potrzebne, co mam zrobić? Przeinstalowywałem już HTC Sync Manager i dalej tak samo, w telefonie ta opcja jest włączona, transfer danych tak samo i nie działa.

Jaka może być przyczyna?

Opublikowano

Co jest powodem twojej niemożliwości powrotu do W8?

nie mgoe po prostu, i koniec

 

Zainstaluj sterowniki do HTC.

zainstalowane wraz z htc sync

 

Może to po prostu nie działa na win 7

wszystkim działa, a mi nie? bez sensu by to byo

Opublikowano

To zobacz jak  mają skonfigurowane inni.

patrzylem

+ na moment sie polaczylo, bylo ze siec dostepna, ale internet nie dzialal

Opublikowano

Ja tez wlasnie jestem na wakacjach, i zrobilem telefon jako modem, probowalem na windows7 u kuzyna i nie dzialalo i sprawdzilem u siebie na windows8 i dziala, a wlaczyles opcje 'udostępnij internet' ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...