Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dat yasuo 5.0 vs legendary yasuo?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 Zaden  , nie graj na bolu bo to nic ci nie da.. 
Co to za satysfakcja  granie na czitach !?  
ja was serio nie rozumiem..

Nie dbam co myślisz o mnie, co jest ci niewygodne
Jebię zdania postronne, to zapamiętaj..
Czy słucha mnie ten koleś z emo grzywką na czole
Dla mnie już dawno poległ, to zapamiętaj..
Że mówisz do mnie ziomie, gdy w środku ciśniesz po mnie

Opublikowano

 Zaden  , nie graj na bolu bo to nic ci nie da.. 

Co to za satysfakcja  granie na czitach !?  

ja was serio nie rozumiem..

Po 1 to jest forum na którym każdy ma prawo głosu również i ty ale jeżeli chcesz komentować temat który dotyczy BoL'a i cheatów to lepiej wyjdź z forum i ochłoń poczytaj do czego służy MPC

 

Ktory skrypt lepszy? :P

Według mnie 2 skrypty wymiatają ale w yasuo 5.0 gorzej combo wychodzi . Raczej wybrał bym Legendary Yasuo ogólnie jest bardzo spoko skryptem.

Opublikowano

 Zaden  , nie graj na bolu bo to nic ci nie da.. 

Co to za satysfakcja  granie na czitach !?  

ja was serio nie rozumiem..

Każdy ma prawo do swojego zdania ale z tego co wiem to mpcforum to strona poświęcona cheaterą i cheatą według mnie DatYasuo jest dobry jak np. wychodzisz z brązu do wyższych dywizji polecam ci Legendary Yasuo tak jak wyżej napisał kolega.

Cel: 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100

Opublikowano

Jeśli masz VIPA (bola) to możesz łatwo znaleźć na internecie niestety ja nie pomogę (żyję za hajs rodziców, którzy zamiast w kołysce to mnie w betoniarce bujają)

Cel: 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100

Opublikowano

Byl update uzywa W i ulta tez ;_;

To czego mi nie używa W ani ulta ? Jak mogę go zaaktualizować ? Używam 1.2 prodiction i  Vprodiction 2.52 .

Opublikowano

Masz działający ten skrypt pod enforced?

Nie nie ma działającego bo windwalker sprawdza HWID ile razy to już było wałkowane ..

Opublikowano

Tak , w takim razie udowodnij mistrzu jak to zrobiłeś .

kod > b64decode > simplexor > MyAQL33tKEy > lua52dec > usuń auth > b64encode > load(base64Decode("kod b64"))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...