Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Syndra/Vi


Vexal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem kogo kupić, wiem że są to postacie z dwóch różnych pozycji.

Mainuje ADC i po troszku mid'a ale też czasami myślę, że przydal by mi się jakiś dobry jungler.

 

Edit:

 

Jestem w silverze i nie wiem, którą z tych postaci będzie latwiej carrować.

Opublikowano

Jeżeli na jungle to wiadomo kup Vi Syndra wcale nie jest taka dobra ja w grze syndrą przeważnie mam ok 20-5-10 i + 300 farmy i mało kiedy wygram grę po prostu dobiera mi takie ścierwo do teamu, że nic nie wygrasz jestem w goldzie.

Opublikowano

Kupiłbym Syndre ;)

 

+ Spam i harass z Q

+ Slow AoE

+ Stun AoE

+ Ult genialny w 1v1

- Brak escape

 

 

Syndra wcale nie jest taka dobra

 

Syndra jest bardzo dobra i jest w mecie. :)

Tylko, że tak jak napisałeś wylosowało Ci noobów do teamu. (Tak jak mi zawsze <_<)

Jeśli pomogłem

 

Możesz dać mi +

 

Wielkie dzięki :)

Opublikowano

Syndra OP

 

Nastawiona passywka na late game robi sieke

Postac ktora wymaga nauki

 

Q big dmg mozna uzywac podczas ruszania sie :p

 

W slow + manipulacja minionami /kulkami

 

E stun/odepchniecie

 

R ze stakowaniem bardzo ciekawe :)

x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...