Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Horse Race - mapka medieval town


Noelq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mapka zbudowana na potrzeby nowego trybu minigames - Horse Race. Mapka zbudowana w kilka godzin przy pomocy WE,Voxela i relight MCEdit. Tor osadzony został na pustej mapie stąd ograniczenia screenów tylko do wewnętrznych ulic będących borderem dla wyścigu. 

Trasa zawiera uliczki patrycjatu, ulicę kupiecką, rzemieślniczą, zwodzony most, kanały i cmentarz. 

 

 

998591405417028903526.jpeg720191405417028903526.jpeg881641405417028903526.jpeg599941405417028903526.jpeg624101405417028903526.jpeg102651405417028903526.jpeg231671405417028903526.jpeg909591405417028903526.jpeg

 

 

Zapraszam do komentowania

Opublikowano

Bardzo super mapka, tylko chciałbym aby pokazano ją bez txt :) Ale mapka bardzo udana ! Rób tak dalej a zostaniesz może budowniczym w 10k + serwerach :P

Opublikowano

Siema!

@MarekPL1

Jest już budowniczym i nie chcę, aby odszedł :D

Dowód na to masz w jego sygnaturze...

Ale jak chcesz przetestować mapkę to zapraszam IP podane w mojej sygnaturze :D

 

@Autor (Noelq)

Byłem, widziałem, przetestowałem i bardzo fajna mapka :D

Mogę Ci jedynie pogratulować, a sądzę że same screeny zrobią furorę na MPCforum :)

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Opublikowano

Dzięki. Póki co zauważam iż bardziej starają się wyeksponować budowle serwy które mają 10k - niż te 10k+ :P

 

Co do TP to zapomniałem dodać w głównym info. Jest to TP MCLobby Minigames by Wodzio stworzony jako konieczność do różnych trybów minigier. Jest on standardowo używany na tym serwie stąd taka wstawka. 

Opublikowano

Dzięki za opinie. Z niecierpliwością czekam na moment startu full wersji by dodać kolejne mapki z tego trybu bo chyba będzie co pokazać :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...