Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka kawałków mojego ziomka


PerelPlay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema siema , mój ziomeczek wydaje płytę jak myślicie ma jakieś szanse ?

01. Intro

https://www.youtube.com/watch?v=SI28jwR8SLM

 

02. Moje buty

https://www.youtube.com/watch?v=5E38J7IIuQU

 

 

03. Usłysz / Poczuj

https://www.youtube.com/watch?v=HILYYBYFF2g

 

 

04. Nie wiem

http://www.mpcforum.pl/s/306ab98

 

 

Nie działa "media" wostatnim :/ ( jak ktoś umie naprawić z moderatorów/administratorów to prosił bym dzięki )

Opublikowano

Niech nauczy sie zdjec bez lampy ;p

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Teksty bez sensu ? :D to tak jak Tede :D mi się podobają :D a jak widzę co ma napisane jeszcze to masakra :D , mówi że mikro jest od skypa i mastering taki byle jaki bo nie umiał zrobić :D 

Opublikowano

Teksty bez sensu ? :D to tak jak Tede :D mi się podobają :D a jak widzę co ma napisane jeszcze to masakra :D , mówi że mikro jest od skypa i mastering taki byle jaki bo nie umiał zrobić :D

Bez sensu bo za trudne do rozkminki? :)

25jcw2w.jpg

Opublikowano

Bez sensu bo za trudne do rozkminki? :)

Przekazu tam jest więcej niż kiedyś słyszałeś :) 

 

A taki kozak to sam napisz, nagraj i pokaż :) nie , nie nagrasz bo pewnie nie umiesz lub nie przeszedłeś mutacji :D  :)

Opublikowano

Przekazu tam jest więcej niż kiedyś słyszałeś :) 

 

A taki kozak to sam napisz, nagraj i pokaż :) nie , nie nagrasz bo pewnie nie umiesz lub nie przeszedłeś mutacji :D  :)

Zaraz zaraz, to autodissy widzę piszesz, to w końcu jest ten przekaz czy nie? Jak bym napisał i nagrał anyway i tak byś nie rozkminił bo łeb zamknięty w truskulowej klatce więc idź słuchać rycha i szukać przekazu jak samemu nie umiesz żyć i ktoś musi ci to napisać w kawałku jak to robić :)

25jcw2w.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...