Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Patcher się nie chce włączyć


Narky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Juz kiedys pisalem, lecz nie dostalem odpowiedzi ktora by mi pomogla :(

 

Tak wiec.

Po pobraniu Launcher'a ze strony WoT.

http://worldoftanks.com/en/content/docs/update/

 

Oraz zainstalowaniu launcher nie uruchamia sie.

 

Wyglada to tak

 

http://scr.hu/2tw9/pxcyc
 

Jakies propozycje, co moze byc problemem ?

 

Tygodniowy limit like dla osoby ktora pomoze ;)

 

Pozdrawiam :)

 

 

husaberg.jpg?ZqeVnO9mpJKUydndo4ZmaQ

Opublikowano

Zapora wylaczona zawsze, antywirusa brak

Jugnes, jak mam w folderu glownego gry jak nawet nie mam plikow bo mi sie patcher nie wlacza ?

Juri, juz probowalem i nic z tego, dalej to samo ...

husaberg.jpg?ZqeVnO9mpJKUydndo4ZmaQ

Opublikowano

Zapora wylaczona zawsze, antywirusa brak

Jugnes, jak mam w folderu glownego gry jak nawet nie mam plikow bo mi sie patcher nie wlacza ?

Juri, juz probowalem i nic z tego, dalej to samo ...

 

Musi pomóc któraś rzecz z tej listy. Napisz do supportu, ale oni odeślą Cię do tego artykułu co podałem. Pokombinuj dobrze.

Opublikowano

Zrobilem wszystko co jest tam napisane. Do supportu pisalem jakis czas temu, nawet nie otrzymalem odpowiedzi ... Dlatego tez szukam pomocy u was/

husaberg.jpg?ZqeVnO9mpJKUydndo4ZmaQ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...