Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie na temat kilku czołgów


ITPolska

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy opłaca się robić czołgi

Tiger P i potem zejść na Tiger I

AT 15, ISU 152 i T-34-85

Pomogłem? Daj LIKE

 

Ciebie to nic nie kosztuje! Ale mnie motywuje

Opublikowano

Maus imo lepszy jest od E-100, dlatego lepiej robić Tigerka P.

 

FV dostał ogromnego nerfa, nie wiem czy dalej jest taki op i warty męczarni przez te AT wszystkie.

 

Isu - Tak, warto, przyjemna linia, dobra dla newbie.

 

Rudy 102 - Warto, najlepsze medy na początek.

Opublikowano

Maus imo lepszy jest od E-100, dlatego lepiej robić Tigerka P.

 

FV dostał ogromnego nerfa, nie wiem czy dalej jest taki op i warty męczarni przez te AT wszystkie.

 

Isu - Tak, warto, przyjemna linia, dobra dla newbie.

 

Rudy 102 - Warto, najlepsze medy na początek.

 

Nie jest dobra dla newbie bo nie ma wgl pancerza, męczarnia na 7t bez golda, to samo na isu z tym działkiem.

 

Ja zrobiłem mausa i z tygrysa p poszedłem na tiger I

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Ktoś się orientuje czy jest taki mod (bo mój kolega podobno taki miał) że jak się zaczynała bitwa (już tam gdzie odlicza) to się jakaś babka rozbiera

Pomogłem? Daj LIKE

 

Ciebie to nic nie kosztuje! Ale mnie motywuje

Opublikowano

Czy opłaca się robić czołgi

Tiger P i potem zejść na Tiger I

AT 15, ISU 152 i T-34-85

 

 

Nie ma sensu iść przez Tiger'a P po to, by zejść na Tiger'a. Rób od razu Tiger'a I.

AT-15 nie rób szkoda czasu.

ISU 152 - w sumie jak chcesz, ale bez złota ciężko coś ugrać (na stock lufie)

T-34-85 - najlepszy wybór, który prowadzi do fajnych medów. Rób tą linię (Polecam T62-A).

Opublikowano

Japierdole ty grasz po to by grać, czy oglądać porno ? ...

 

Animki chyba

Grać ale sprawdzam mojego kolegę czy mnie w chuja nie robi.

Pomogłem? Daj LIKE

 

Ciebie to nic nie kosztuje! Ale mnie motywuje

Opublikowano

 

 

Nie ma sensu iść przez Tiger'a P po to, by zejść na Tiger'a. Rób od razu Tiger'a I.

AT-15 nie rób szkoda czasu.

ISU 152 - w sumie jak chcesz, ale bez złota ciężko coś ugrać (na stock lufie)

T-34-85 - najlepszy wybór, który prowadzi do fajnych medów. Rób tą linię (Polecam T62-A).

Racja, bo możliwość robienia 3 linii jest bez sensu.

AT 15 prowadzi do Torta - rzeczywiście bez sensu...

ISU - genialne z top lufą, ze stock na goldzie też fajnie śmiga.

T-34-85 to fajny med, polecam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...