Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kontrakt 10 x obrzyn kraken co wypadnie ?


HaK3R1281

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robiłem kiedyś kontrakt z Operacji Phoenix

 

USP-S Guardian x4

SG 553 Pulse x3

TEC-9 ( zapomniałem nazwy ) x1

P90 ( zapomniałem nazwy ) x2

 

Dostałem za to AK-47 | Redline Factory New

 

Możesz spróbować

Kumplowi wypadł Asiimov AWP

graphic.png


 

Opublikowano

Tak próbuj, podam wam mój sposób na dropnięcie AWP|Asiimov. Kupujemy 10 sztuk Novy Antyk, dajemy do kontraktu i wylatuje albo AWP Asiimov, albo AUG Kameleon (chyba kameleon nie pamiętam dokładnie). Spytacie czy jest to opłacalne, oczywiście, już tłumacze ;) Nova antyk kosztuje od 2.70 euro do 3.40, bez problemu można kupić do 3 euro z 30 sztuk albo więcej. 10x3=30euro, tyle marnujecie na te skiny. Jak dropnie assimov to macie około 10 euro zysku czemu? Ponieważ AWP Asiimov przetestowany w boju chodzi do od 46 do 55 euro. Jak dropnie lekko lub fabryk to już w ogóle zwróci się na kilka kolejnych kontraktów. Mam nadzieję, że pomogłem.

Opublikowano

Dostałem za to AK-47 | Redline Factory New

Co ty pierdzielisz, jak redline jest maksymalnie lekko używana. Nie ma żadnego fabrycznie nowego, więc nie pierdziel głupot.

Opublikowano

Chyba cię chlopcze popierdolilo. To, ze mam 1 post to o czymś świadczy? :) Jeszcze mi powiedz, ze jest asiimov minimal wear.. Każdy Ci powie, ze takiego ak nie ma. Jak masz to ak to mogę wysłać ci link do mojego profilu i pokażesz mi na trade. :)

Opublikowano

elendi, nie wiem po jaką cholerę się wypowiadasz, skoro na rynku były już AK47 | RedLine (Factory New), można je czasami ujrzeć w sklepie za nocy :)

Opublikowano

Robiłem kiedyś kontrakt z Operacji Phoenix

 

USP-S Guardian x4

SG 553 Pulse x3

TEC-9 ( zapomniałem nazwy ) x1

P90 ( zapomniałem nazwy ) x2

 

Dostałem za to AK-47 | Redline Factory New

 

Możesz spróbować

Kumplowi wypadł Asiimov AWP

 

Tak próbuj, podam wam mój sposób na dropnięcie AWP|Asiimov. Kupujemy 10 sztuk Novy Antyk, dajemy do kontraktu i wylatuje albo AWP Asiimov, albo AUG Kameleon (chyba kameleon nie pamiętam dokładnie). Spytacie czy jest to opłacalne, oczywiście, już tłumacze ;) Nova antyk kosztuje od 2.70 euro do 3.40, bez problemu można kupić do 3 euro z 30 sztuk albo więcej. 10x3=30euro, tyle marnujecie na te skiny. Jak dropnie assimov to macie około 10 euro zysku czemu? Ponieważ AWP Asiimov przetestowany w boju chodzi do od 46 do 55 euro. Jak dropnie lekko lub fabryk to już w ogóle zwróci się na kilka kolejnych kontraktów. Mam nadzieję, że pomogłem.

 

nie ma factory new asiimova ani redline-a  xD  xD  xD  xD  xD  xD po prostu NIE ISTNIEJE, w nazwie, bo wyglądem może przypominać.

Opublikowano

Co wy pier*****ie ? Na pewno musi być, jeżeli kazdy skin jest factory news to i to musi być.... może ktoś ma ale nie wystawił na rynku.

Opublikowano

Co wy pier*****ie ? Na pewno musi być, jeżeli kazdy skin jest factory news to i to musi być.... może ktoś ma ale nie wystawił na rynku.

No i kolejny k***a wielki specjalista... ja p******e ci ludzie na prawdę musza nie mieć życia ze im tak zalezy na nabijaniu postów. NIE KAŻDY SKIN JEST W KAŻDEJ JAKOŚCI FACTORY NEW ITD.. NP AWP ASIIMOV w najlepszej jakości jest PRZETESTOWANY W BOJU i nie nikt nie ma Factory NEW ponieważ taki do tej broni nie został stworzony. PRZETESTOWANY W BOJU = FACTORY NEW DLA AWP ASIIMOV! 

Opublikowano

Forum jest dla wszystkich użytkowników i wszyscy mogą z niego korzystać, jeżeli coś Cię denerwuje to wyjdz i sie nie wypowiadaj w tym temacie :)

Opublikowano

Forum jest dla wszystkich użytkowników i wszyscy mogą z niego korzystać, jeżeli coś Cię denerwuje to wyjdz i sie nie wypowiadaj w tym temacie :)

No to chyba ty się nie wypowiadaj, jeśli nie masz żadnego pojęcia o tym co mówisz i przestań oftopować randomie. 

Opublikowano

Proszę zamknijcie ten temat bo dzieci nie wiedzą o co chodzi. Była rozmowa o AWP ASIIMOV FACTORY NEW a nie P90 naucz się czytać mały ... 

Opublikowano

nie ma factory new asiimova ani redline-a  xD  xD  xD  xD  xD  xD po prostu NIE ISTNIEJE, w nazwie, bo wyglądem może przypominać.

gdzie tutaj widzisz swłowo AWP?

Annony_sygn_bySFG_01a.jpg

Syga by SofarGone

Opublikowano

gdzie tutaj widzisz swłowo AWP?

Może dlatego ze dyskusja była o AWP a nie P90 a ty z nim tutaj wyjezdzasz przestań spamować. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...