Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Bóg] Jaki mag dla początkującego


Absurd Turtle

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej wam. Zastanawiam się jaką postać kupić. Myślałem nad Apollo, ale to ADC, a np. w LoLu najlepiej grało mi się magami. Sam nie wiem na co się zdecydować :/

1780114744926761191981.png

Opublikowano

Polecam Ci w takim wypadku Nu Wę albo Chronosa - są to postacie magiczne, jednak opierają się na podstawowych atakach.

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Praktycznie wszystko jest grane w tej grze, jezeli ty nie wiesz czym chcesz grac to my ci nie pomozemy graj czekaj na nowe rotacje i zobacz czym ci sie dobrze gra, ale jako iż grales magami to:

 

Scylla - dobre dmg, mobilna, jej ult w dobrych rekach rozwala wszystko 

Ao - najlatwiejszy mag, duze dmg, srednio mobilny, najwiecej dmg z ulta w grze [ zaraz kolo vulcana i isis ]

Isis - mobilna, spore dmg, stun + spore dmg, Ult BARDZO mocny lecz by zrobic nim dmg potrzeba troszke czasu co w TFach nie jest czyms latwym

Anubis - nazywany aNOOBis spore dmg, najwieksze wracanie zycia u magow, ma 2 comba oba smiertelne jedne to stun+raczki+dym 2 to stun+raczki+ult 

Volcan - najlepszy mag to poukowania wroga plus jego ulti na dobrych itemach robi mega dmg

posejdon - extra mobilnosc, extra dmg, jego woda z gemem to cos mega ma sie dzieki temu okolo 2-3 sec na bicie boga praktycznie bez odwetu, mega ulti o ile trafia sie w centrum

HeBo - Mega DMG, Mega spam skili, Mega staki na Powera, plus ult to cos co misiaczki lubia najbardziej 

i moze jeszcze Ymir ktorego robi sie na tanka a i tak wyciska mega dmg oraz w TFach robi cuda Dobry Ymir to klucz do wygrania TFa nawet jezeli wrog ma przewage.

76561198013232167.png

Opublikowano

Chyba jednak Ao to najprzyjemniejszy God (w grupie magów)

nadaje sie na kazdy tryb, nie trzeba sie jakos starac ,a kille i tak lecą, bardzo dobry do wszystkiego czy to team fighty czy zwykly gank :v

+łatwa farma

Opublikowano

Ao kuang i janus

ao kuang czyści farmę, zadaje obrażenia w czasie

Janus ma escape, ultimate pozwalający super szybko zgankować np Prawą stronę z lewej strony

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

Rama dla wielu jest strasznie slaby jego jedyna zaleta to Ult ktory jest OP lecz bardzo trudny w opanowaniu, rama oprócz  ucieczki nie ma normalnych skili co czyni go postacia tylko i wylacznie polegajaca na podstawowych atakch co na ADC jest normalne lecz zarazem slabe jezeli nie mamy czegos extra a sumujac inne postacie to dmg jest ten sam plus inne maja wiekszy asortyment w TFach

 

Za to Ullr ma ogromne pole do popisu Stun, Ucieczka, Lifestill, DMG i zasieg dobijajacy a gdy umiemy obslugiwac sie jego pasywka mozna ciagle spamowac skilami , lecz jego jedyny minus to mana i to jest tak duzy minus ze trzeba poswiecic 1 czasem 2 itemki by miec odpowiednia ilosc many [ na szczescie sa itemki ktore daja mane i atak lecz nie jest to wtedy najlepszy build dla adc ] 

 

Apollo klasa sama w sobie stun, podbicie i zadanie dmg oraz skill zasiegowy czyni z niego maszynke do zabijania plus mega ult ktory pozwala dobijac/ gankowac/ uciekac w ladnym stylu

 

Swietny ADC to tez artemis jej pasywka sprawia ze nie trzeba kupowac rage i mozemy zbudowac cos ladnego, a jej ult z wbudowanym anty cc moze zmienic bieg TFa np ares odpala ulta artemis odpala swojego przez co nie jest przyciagana plus enemy dostaje jeszcze stuna co moze sprawic ze TF moze byc wygrany, a co do jej skili 3 jest OP zasieg i dmg to glowny atut tego skila, 2 to buff ktory daje mega dmg i z odpowiednimi itemkami szybko zjada sie nawet tanka no i jeszcze plącza idealne do rozpoczecia TFa lub ucieczki a nawet zabicia kogos w ten sposob.

76561198013232167.png

Opublikowano

ja polecam cupida z adc :v

Super carry do teamfightów ze swoim ultem, strzałka która zadaje obrażenia po czasie  może być w różny sposób wykorzystany, dzięki healowi siedzi na lanie cały czas, Spory AS po użyciu  2 (Chyba, nie pamiętam :D), oraz ma stun'a który jest bardzo bardzo przydatny ^^

Kiedy ogarniesz cupida

to easy carry  prawie każdą grę :)

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...