Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Który z moich składów najlepszy?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam zrobione 4 składy, chciałbym zredukować je do 2 składów. Moje pytanie jest takie. Podajcie mi 2 najlepsze składy z tych 4 których mam. Które 2 zostawić, które 2 usunąć .

 

To składy :

 

Francuska : http://www.futhead.com/14/squads/14506304/

 

Niemiecka : http://www.futhead.com/14/squads/14506380/

 

Włoska : http://www.futhead.com/14/squads/14506427/

 

Anglia: http://www.futhead.com/14/squads/14506499/

 

Opublikowano

A gra ci się, któryś z tych najlepiej?

Bo to powinno się indywidualnie wybierać, według stylu gry.

Np, Mi odpowiada ten 1 squad, ale wiem, że Ravoner by go nie wybrał ze względu na silve.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Anglia jak dla mnie ma za słabe skrzydła i środek obrony, a liga włoska w porównaniu do francuskiej wypada gorzej.

Ja bym zostawił ligę niemiecką i francuską.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ogólnie powiem tak, że dość ciężko gra mi się z 1 napastnikiem. Lubię grać dużo skrzydłami co wiążę się częstymi wrzutkami, ale przy 1 napastniku praktycznie mam nikłe szanse na strzelenie gola. 4-1-2-1-2 się fajnie gra bo jest 2 napastników, ale chciałbym jednak inną formację .. ;PP

 

Polecicie może jakąś inną formację z 2 napastnikami i by byli też skrzydłowi ?

Opublikowano

Może coś ofensywnego w styl 4-2-4 xD?

Nwm czy od razu da się taką formację dać, ale zawsze można w trakcie meczu zmienic.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

4-2-4 dostępna jest tylko w trybie kariery, a FUT podczas meczu nie wiem czy jest sens zmieniać.

 

Ogólnie powiem tak, że dość ciężko gra mi się z 1 napastnikiem. Lubię grać dużo skrzydłami co wiążę się częstymi wrzutkami, ale przy 1 napastniku praktycznie mam nikłe szanse na strzelenie gola. 4-1-2-1-2 się fajnie gra bo jest 2 napastników, ale chciałbym jednak inną formację .. ;PP

 

Polecicie może jakąś inną formację z 2 napastnikami i by byli też skrzydłowi ?

 

3-4-1-2, 3-5-2 oraz 5-3-2.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Grę 3 i 5 obrońcami nikt mi nie poleca grać ;P 5 obrońców mówią , że jest za dużo i czujesz się jakbyś grał mniejszą ilością zawodników ;dd

A co do 3 obrońców podoba mi się ustawienie 3-5-2 tyle, że lubię grać też LO i PO bo wchodzą też w atak. I 3 obrońcami ciężko będzie bronić bo będą luki na bokach ;dd

Opublikowano

4-4-2 // 4-1-2-1-2 // 3-5-2 // 3-4-1-2 --> Coś z tego muszę wybrać . Co polecacie?

 

I prócz tego jakie te 2 składy zostawić ? :P

Opublikowano

4-4-2 // 4-1-2-1-2 // 3-5-2 // 3-4-1-2 --> Coś z tego muszę wybrać . Co polecacie?

 

I prócz tego jakie te 2 składy zostawić ? :P

 

4-1-2-1-2 i 3-4-1-2.

Ja bym zostawił ligę niemiecką i francuską.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

4-4-2 // 4-1-2-1-2 // 3-5-2 // 3-4-1-2 --> Coś z tego muszę wybrać . Co polecacie?

 

I prócz tego jakie te 2 składy zostawić ? :P

4-1-2-1-2

Zostaw Francuski i Angielski

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Niemiecki i Francuski właśnie wydaje mi się, że jest najlepiej zrobiony ;P Ale myślę jeszcze nad Włoskim.. I nie wiem co z formacją.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...