Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

4Story EG - wykrywa hacki, których nie mam odpalonych


ara9al

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki ciekawy problem, po zainstalowaniu klienta 4StoryEG na Okienku 8.1 pojawia się ciekawy komunikat o "wykrytym" jakimś tam oprogramowaniem hack i gra nie chce się uruchomić, a miałem ochotę popykać sobie... Ciekawi mnie co za Hack wykryło, chyba mój system to jeden wielki Hack do każdej gry :/ Da się coś temu zaradzić? Reinstall nie pomógł, czyszczenie rejestru też...

76561198125051086.png


Moja konfiguracja: MSI 970A-G46 | AMD Athlon II 240 3.43GHz | WDC WD5000AADS | WDC WD20ERZX | MSI GTX750 + BenQ G920HDA + SONY SDM HS-73 |

Opublikowano

W kliencie nic nie ma, albo nie wiem gdzie jest...

 

Próbowałem też wszelkich sposobów kompatybilności z XP, Win 7... Może to dlatego że gra jest w systemie plików 32bit, a nie 64bit?

Zrzut%20ekranu%202014-07-17%2006.46.48.p

To jest błąd:

Zrzut%20ekranu%202014-07-17%2006.56.23.p TS'a nie mam włączonego podczas uruchamiania

76561198125051086.png


Moja konfiguracja: MSI 970A-G46 | AMD Athlon II 240 3.43GHz | WDC WD5000AADS | WDC WD20ERZX | MSI GTX750 + BenQ G920HDA + SONY SDM HS-73 |

Opublikowano

No to sobie nie pogram, na partycji C: nie mogę... za mało miejsca. Ale dzięki za chęci i pomoc...

76561198125051086.png


Moja konfiguracja: MSI 970A-G46 | AMD Athlon II 240 3.43GHz | WDC WD5000AADS | WDC WD20ERZX | MSI GTX750 + BenQ G920HDA + SONY SDM HS-73 |

Opublikowano

Mam dosłownie ten sam problem . Nie wiem co jest nie tak , nie mam hacków , wszystko zrobiłem to co pisaliście i nadal nic ( cheat program detected ) Nie wiem jak ludzie to robią , że nie mają tego problemu ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...