Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie słuchawki i myszkę polecacie?


F1eldo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym zakupić nową myszkę i słuchawki bo jak w poprzednich tematach panowie z NEO**T są powolni jak mucha w smole i postanowiłem kupić nową myszkę oraz przy okazji słuchawki.
Jaką myszkę i słuchawki polecacie do ~400zł (łącznie)?. Myślałem nad słuchawkami Steelseries Siberia V2 lecz nie mam karty dźwiękowej i nie wiem czy będzie różnica między nimi a moimi słuchawkami 4Tech HS-30, ponieważ jak czytałem opinie bez karty dźwiękowej będzie mała różnica a jedni twierdzą, że lepiej. A co do myszki to nadal nie wiem jaką wybrać. Chodzi mi tylko by był ten sprzęt dobry do każdej strzelanki mn. CS:GO. Proszę o pomoc oraz napisanie uzasadnienia dlaczego akurat to. Z góry dzięki.

Opublikowano

Witam, chciałbym zakupić nową myszkę i słuchawki bo jak w poprzednich tematach panowie z NEO**T są powolni jak mucha w smole i postanowiłem kupić nową myszkę oraz przy okazji słuchawki.

Jaką myszkę i słuchawki polecacie do ~400zł (łącznie)?. Myślałem nad słuchawkami Steelseries Siberia V2 lecz nie mam karty dźwiękowej i nie wiem czy będzie różnica między nimi a moimi słuchawkami 4Tech HS-30, ponieważ jak czytałem opinie bez karty dźwiękowej będzie mała różnica a jedni twierdzą, że lepiej. A co do myszki to nadal nie wiem jaką wybrać. Chodzi mi tylko by był ten sprzęt dobry do każdej strzelanki mn. CS:GO. Proszę o pomoc oraz napisanie uzasadnienia dlaczego akurat to. Z góry dzięki.

Karta dźwiękowa kosztuje z 70zł więc ją po prostu dokup, sam je mam i sprawują się świetnie.

Myszka z normalną ceną co sam posiadam to A4tech X7 Model F4, z droższych steelseries kinzu v2

Opublikowano

Dobra, ale karta dźwiękowa jest tutaj potrzebna? Co powiesz o tej myszce Natec Genesis G55? Aktualnie ją mam i nie wiem czy zmieniać.

Opublikowano

Karta dźwiękowa nic nie zmieni z tymi szitseriesami bo są po prostu gównianymi słuchawkami. Myszka x747 albo Sesnei, słuchawki Creative Aurvana Live. Jeśli weźmiesz X747 to pozbieraj jeszcze stówkę do karty dźwiękowej. 

he?

Opublikowano

A może on potrzebuje słuchawki z mikrofonem a nie słuchawki + jakiś mikrofon obok.
1. Co do myszki to możesz szukać u takich firm jak A4Tech (X7 747), Steelseries (Kinzu, Ikari, Rival), Genesis (tania dobra firma wiele osób chwali)

2. Słuchawki jeżeli chcesz słuchawki z mikrofonem (tzw. headset) polecam SS Siberia V2, Razer Kraken, Creative HS800 Fatal1ty. Jeżeli wolisz ustawienie słuchawki + mikrofon obok to: Sennheiser: HD201, HD202; Creative Aurvana Live, Superlux HD681; do tego kupujesz mikrofon albo wolno stojący i ustawiasz go na biurku albo Zalman ZM1 Mic i przyczepiasz do słuchawek tam gdzie jest więcej gumy na kablu czyli przy muszlach, możesz też kupić same jakieś słabe słuchawki za 10zł dla samego mikro i wieszać je na szyi.

Pozdrawiam Ferox.

Opublikowano

Karta dźwiękowa nic nie zmieni z tymi szitseriesami bo są po prostu gównianymi słuchawkami. Myszka x747 albo Sesnei, słuchawki Creative Aurvana Live. Jeśli weźmiesz X747 to pozbieraj jeszcze stówkę do karty dźwiękowej. 

Mialem okazje przez godzine u kolegi grac na steelseries siberia v2 elite , cena okolo 600 zl . Mowisz ze sa gowniane ? Nigdy ich nie uzywales . Idealnie slyszysz kroki i mozesz nawet odroznic czyje to sa ..

1385975953-U914647.png

Opublikowano

Mialem okazje przez godzine u kolegi grac na steelseries siberia v2 elite , cena okolo 600 zl . Mowisz ze sa gowniane ? Nigdy ich nie uzywales . Idealnie slyszysz kroki i mozesz nawet odroznic czyje to sa ..

 

Cena 600 zł. Za 150 zł mam CAL'e, które działają jeszcze lepiej niż te Sziteseriesy. Za 300 zł mam CAL + Xonar, który niszczy każdy headset.  Poza tym, ty nie miałeś dobrych słuchawek z dobrego źródła na uszach ;) 

 

A może on potrzebuje słuchawki z mikrofonem a nie słuchawki + jakiś mikrofon obok.

1. Co do myszki to możesz szukać u takich firm jak A4Tech (X7 747), Steelseries (Kinzu, Ikari, Rival), Genesis (tania dobra firma wiele osób chwali)

2. Słuchawki jeżeli chcesz słuchawki z mikrofonem (tzw. headset) polecam SS Siberia V2, Razer Kraken, Creative HS800 Fatal1ty. Jeżeli wolisz ustawienie słuchawki + mikrofon obok to: Sennheiser: HD201, HD202; Creative Aurvana Live, Superlux HD681; do tego kupujesz mikrofon albo wolno stojący i ustawiasz go na biurku albo Zalman ZM1 Mic i przyczepiasz do słuchawek tam gdzie jest więcej gumy na kablu czyli przy muszlach, możesz też kupić same jakieś słabe słuchawki za 10zł dla samego mikro i wieszać je na szyi.

 

Headsety są nie opłacalne. Poza tym, poleciłeś mu najgorsze słuchawki jakie mogłeś. Jedyny headset w tej cenie, który jest warty swojej ceny to AKG GHS 1. Co do wygody, to lepiej mieć zalmana pod mordą, niż wystające coś, które będziesz opluwał. :) 

he?

Opublikowano

Dobra, dzięki za wypowiedzi. Postanowiłem myszkę Steelseries Rival i Siberia V2 słuchawki. Ale nadal pytanie.. czy potrzebna jest ta karta dźwiękowa do tych słuchawek?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...