Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne][Pytanie] Jaką paczkę stworzyć dla użytkowników MPC?


Jaką chcesz paczkę?  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką chcesz paczkę?

    • SV+G
      4
    • SkyBlock
      14
    • Hardcore
      6
    • Freebuild
      3
    • Inna (napisz post!)
      6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj

 

Ostatnio postanowiłem stworzyć nową paczkę, ale nie mam pomysłu jaki to mógł być tryb, jaką chcesz paczkę?
Wybierz paczkę w ankiecie lub napisz, jeśli jej nie ma! 
Tryb, który będzie posiadał od 20 do 50 głosów zostanie stworzona. 
Pragnę także oficjalnie ogłosić, że nie zamierzam dodawać żadnych skryptów oraz nie potrzebnych pluginów.
 
Pozdrawiam
iSenzo

 

 

 

jp8p35.jpg

 

 

Opublikowano

zaglosowałem na skyblock bo nie ma żadnej dobrej paczki skyblock

oczywiście że mam nadzieje że wszystko będzie ładnie i estetycznie spolszczone :P

 

--------------

 

@offtopic

Dlaczego Twoje paczki są na hostingu lvlup.pro? ;d

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

@offtopic

Dlaczego Twoje paczki są na hostingu lvlup.pro? ;d

Współpracuję z nimi, ale także chciałbym także zrobić paczkę dla MPC, raczej mogę paczki z lvl'a publikować, ale wole wszystko od postaw zrobić.

 

 

 

jp8p35.jpg

 

 

Opublikowano

Fajnie gdybyś stworzył kilka ale wybiore jedną:

Hardcore+Autorskie gildie z rankigiem info na tab oraz z banowanie gildi

dam 10 like jak to zrobisz :D

Opublikowano

Fajnie gdybyś stworzył kilka ale wybiore jedną:

 

Hardcore+Autorskie gildie z rankigiem info na tab oraz z banowanie gildi

 

dam 10 like jak to zrobisz :D

Nie jestem developerem, żeby pisać pluginy oraz takiego, gdybym pisał to nawet bym go nie udostępnił, jak chcesz takowy plugin to niech ci ktoś napisze.

 

 

 

jp8p35.jpg

 

 

Opublikowano

Zagłosowałem na skyblok gdyż nie widziałem takiej dobrej paczki :P

Jak ludzie głosują na sv+gildie to od razu myślą autorskie pluginy za free :3

00768247823007970726.jpg

Opublikowano

Zagłosowałem na skyblok gdyż nie widziałem takiej dobrej paczki :P

Jak ludzie głosują na sv+gildie to od razu myślą autorskie pluginy za free :3

Prawda, SV+G jest bardzo popularne, ale 90% serwerów posiada Factions, SimpleClans lub inny plugin/skrypt.

Nie trawie SV+G, co w tym jest ciekawego?

 

 

 

jp8p35.jpg

 

 

Opublikowano

@SenzoPL Siema jeśli szukasz osoby do pomocy stworzenia plików pod serwer to chętnie mogę pomóc jak coś pisz PW :)

Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

 

                                                         Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Opublikowano

@SenzoPL Siema jeśli szukasz osoby do pomocy stworzenia plików pod serwer to chętnie mogę pomóc jak coś pisz PW :)

Nie, nie szukam.

Robię wszystko sam.

 

 

 

jp8p35.jpg

 

 

Opublikowano

Jestem za hardcorem jak sobie wyobrażam twoją paczkę? Żadnych gównianych stoniarek easy dropu cobblex po prostu drop z ród (oczywiści plugin na zablokowanie x-ray) i ban po śmierci. Jeśli stworzysz taką z autorskimi gildiami to będzie naprawdę epicko, bo nie wiem czy w ogóle taki serwer istnieje ...

Opublikowano

Moim zdaniem mało jest serwerów z modami.

Serwer z jakimś pluginem na gildie (duuuużo materiałów, aby stworzyć), anty xray (nie chodzi mi o drop ze stone),

no i jakieś mody przygodowe, jakieś nowe bronie palne, miecze.

Opublikowano

Jestem za hardcorem jak sobie wyobrażam twoją paczkę? Żadnych gównianych stoniarek easy dropu cobblex po prostu drop z ród (oczywiści plugin na zablokowanie x-ray) i ban po śmierci. Jeśli stworzysz taką z autorskimi gildiami to będzie naprawdę epicko, bo nie wiem czy w ogóle taki serwer istnieje ...

Kolejny myśli, że będą autorskie gildie... 
Jeśli chcesz takie to napisz sobie lub komuś zleć napisanie.

 

 

 

jp8p35.jpg

 

 

Opublikowano

Skyblock, skyblock i tylko skyblock.

 

Skyblock to dość fajny tryb! A tak mało serwerów... nawet zagranicznych... tak samo paczek skyblock, choćby i nawet też zagranicznych. :/

 

sygnatura.png

Opublikowano

zaglosowałem na skyblock bo nie ma żadnej dobrej paczki skyblock

oczywiście że mam nadzieje że wszystko będzie ładnie i estetycznie spolszczone :P

 

--------------

 

@offtopic

Dlaczego Twoje paczki są na hostingu lvlup.pro? ;d

Zgadzam sie :)

Cięzko jest znaleźć a nawet to nie mozliwe

Hej <3

Opublikowano

Jasne, że SkyBlock. Nigdy żadnej paczki na oczy nie widziałem :D

Opublikowano

Stwórz coś autorskiego. Zainteresowanie zapewne będzie duże, o ile nie zwalisz roboty. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...