Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Skrypt na zmienienie was slain i wiadomosc po wejsciu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, potrzebuje 2 skrypty:
1. na wiadomość po wchodzeniu na serwer która wygląda tak: wejście: &a+ &7(nick) a po wyjściu &c-  &7(nick)
2. ze jak ktoś kogos zabije to pisalo: &4&l> &2Gracz &6(nick) &2zostal zabity przez &6(nick) i proszę tez o to ze jak zabije cie np. jakiś mob to żeby wiadomość na chacie nie wyswietlala się.
Proszę o napisanie skryptu tutaj :D

 

Opublikowano
on join:
    send "&a+&7%player%"
on quit:
    send "&a-&7%player%"

on death:
    if victim is a player:
        if attacker is a player:
            send "&4&l> &2Gracz &6%victim% &2zostal zabity przez &6%attacker

Co do 3 to można zrobić, że nic się nie wysyła i skrypt tak zrobi, ale plugin nadal będzie wysyłał tekst (tak mi się wydaje).

Więc zainstaluj pewien plugin, bodajże DeathMessages. Jak zainstalujesz, to nie wiem w ogóle czy drugi skrypt będzie Ci potrzebny, bo możesz to zrobić w pluginie.

343731479829004887779.png

Opublikowano

1 skrypt, wszystko w jednym? :)


MPCTaylor rozumiem ze tam jest wszystko o co ja prosiłem czy jak?


MPCTaylor aha... Czyli wszystko tam jest oprócz tych niewidzialnych wiadomości po zabiciu się przez moba? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...