Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pojedynek obudowy Z11 vs Z9


domin3p

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktos LuB mial te Obudowy i potrafi powiedziec cos ciekawego o Nich? Z11 żart o wiele większa od Z9? CZY do TYLKO złudzenie?  Cena praktycznie ta sama i nie wiem która lepsza.

 

http://www.morele.net/obudowa-zalman-z11-plus-hf1-midi-tower-z-oknem-usb-3-0-bez-psu-z11-plus-hf1-633623/

 

2 http://www.morele.net/obudowa-zalman-z9-u3-usb3-0-czarna-z9-u3-478364/

Opublikowano

Z9 za tą cenę to śmiech na sali.

BTW zwykła z11 plus ma niebieskie podświetlenie.

Co do tego która lepsza, to oczywiście, że z11, większa, bardziej przewiewna, więcej wentylatorów.

Już prędzej Z3 Plus vs Z11 Plus tu się nadaje do pojedynku. :P

436951440626370320491.png

Opublikowano

Nie rozumiem co złego jest w z9 u3.

 

Z3 plus to lipa straszna ;/.

Opublikowano

Lipa straszna to właśnie jest U9.

Skoro Z3 Ci nie pasuje, to Z11 zostaje, o wiele lepsza od U9 i jest bardzo pojemna.

11 jest bardzo duża, jak przyszedł karton z nią, to na początku się zastanawiałem, czy mi przez pomyłkę telewizora nie wysłali. :P

Nwm co chcesz wiedzieć, po prostu U9 z tą cenę się nie opłaca i tyle w temacie.

@1361622928-U485574.pngAmperoo_PL

Chyba Z3 i U9. :P

436951440626370320491.png

Opublikowano

Z9 U3 to jest następca Z9+. Jeśli odpowiadają Ci parametry Z9+ w porównaniu do U3 to możesz śmiało brać tego tańszego. U3 jest ogólnie lepiej ofiltrowany i ma złącza USB 3.0 na froncie.

CPU Intel Core i7 3770K GPU SLI EVGA GTX 780 ACX SC RAM 4x4GB Corsair Dominator Platinum 16GB MOBO Asus Sabertooth Z77 COOLER CPU NZXT Kraken X60 @ Akasa Apache 140mm x2 SSD Plextor M5S 128GB + Curcial M550 128GB HDD WD Green 2x2TB PSU Seasonic Platinum 860W CASE NZXT H630

Kopsnij PLUSIKA :)

Opublikowano

Nie Z3 U9 tylko Z9 U3 xD.

 

Taki http://www.morele.net/obudowa-zalman-z9-u3-usb3-0-czarna-z9-u3-478364/

 

 

ale w ostateczności chyba wybiore tą obudowe

 

http://www.morele.net/obudowa-zalman-z11-plus-usb3-0-czarna-z11-plus-460301/

 

@Edit

 

No podoba mi się ta Z9 U3 ale jak kolega pisał że jej się nie opłaca to nie wiem ;/. Ale z drugiej strony z11 ma lepszą wentylacje

Opublikowano

Powiem tak, Z11 jest lepsza, ale skoro bardziej Ci się podoba tamta, to możesz ją brać.

Po prostu ja bym nie dał za nią tyle pieniędzy mając w alternatywie z11, różnicy w użytkowaniu nie poczujesz, a to nie ja się będę na nią co dnia patrzał, tylko Ty.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Z11 krowa trochę dla mnie nie ma wyświetlacza ale z drugiej strony gamingowy wygląd i wentylacja

Opublikowano

Ale pieprzycie bez sensu...

 

Z9 U3 i Z11 to wewnątrz jest TO SAMO. Szkielet jest identyczny, a różnica to głównie dodatki i wygląd zewnętrzny. Z11 Plus wygląda na większą, bo ma ten grzebień na górze i wstawki z boku. Miejsca w niej dokładnie tyle samo co w Z9 U3.

 

Z11 Plus jest co najwyżej średni. Wentylatorów konkretnych ma tyle samo co Z9 U3. Bo te piździki 80mm po bokach to więcej hałasu narobią niż pożytku, szkoda je podłączać. Dodatkowo Z3 U3 ma z przodu termometr oraz kontroler obrotów wentylatorów, czego w Z11 Plus się nie uświadczy.

 

Lepszy jest Z9 U3 bo ma więcej bajerów za niższą cenę. Ale jak komuś bardzo zależy na agresywnym wyglądzie to Z11 Plus też jest ok.

Opublikowano

 

 

Dodatkowo Z3 U3 

 

:3 Moja szkoła :D

CPU Intel Core i7 3770K GPU SLI EVGA GTX 780 ACX SC RAM 4x4GB Corsair Dominator Platinum 16GB MOBO Asus Sabertooth Z77 COOLER CPU NZXT Kraken X60 @ Akasa Apache 140mm x2 SSD Plextor M5S 128GB + Curcial M550 128GB HDD WD Green 2x2TB PSU Seasonic Platinum 860W CASE NZXT H630

Kopsnij PLUSIKA :)

Opublikowano

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...