Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

POLAND TRUCK GAMES [PTG] Zapowiedź


adi131

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka chciałbym  już powoli zapowiedzieć nowy serwer do sampa . 

Będzie to serwer TRUCK RP , POLAND TRUCK GAMES.

Serwer jest tworzony przez dwóch kumpli ;) 

 

HeadAdmin - [PTG]Adi131

ViceAdmin - [PTG]Komster

 

Jesteśmy w trakcie tworzenia forum mapa nie jest jeszcze skończona ale już jest sporo zrobione wszystkie wiadomości są na bierząco na naszej stronie FB -> https://www.facebook.com/PolandTruckGames?ref_type=bookmark.

 

FORUM : x

Info o serwerze :

 

- System Prywatnych Aut

- System towarów 

- Frakcje ( Policja, Pomoc Drogowa, Medyk, Taxi) 

- System telefonów 

- System SMS

- System Wiadomości Alarmowych 

- Mini system autostrady A1 w LV

- System Paliwa

- System przebiegu

- System zapisu przebiegu

- Licznik 

- System Prawa Jazdy ( teoria i praktyka ) 

- System Salonów ( SF I LS )

- System Rang -> Gracz , Vip, Mod, JuniorAdmin, Admin, ViceAdmin, HeadAdmin

- System Vipa ! UWAGA ! Jest to inny system od tych które są na innych serwerach ! Godziny Vipa ubywają tylko wtedy gdy jesteśmy na serwrze ! Na innych jest tak że godziny ubywają nawet gdy nie gramy ! U nas jest tak że będzie ubywać czas tylko podczas gry ! 

- System Rejestracji 

- System Logowania

- System Głodu (Głód można uzupełniać w burgerach które znajdują się w miastach ) 

- System Snu (Sen uzupełniamy w motelach które też znajdują się w miastach)

- System ekwipunku

- System sklepów (można kupić kanapkę , doładowanie , kawę , system będzie bardziej rozbudowany)

- Dużo komend dla graczy 

 

Jeśli czegoś zapomniałem to sorki ;) Ale myślę że najważniejsze rzeczy wymieniłem :)

 

Wszystkie informacje na FB zapraszamy :) 

 

Jeśli już będziemy mieli własne forum , będzie to niedługo , to otwieramy rekrutację na Admina i Moda . 

 

 

Pozdrawiamy Administracja

/PTG

 

;) 

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...