Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SourceLib bez prodiction


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sourcelib potrzebny jest do działania wielu ważnych skryptów, MehAIO/Standalone Orianna/Syndra/Cassio etc. Usunięcie go nic nie da, wystarczy wyrzucić z niego wsparcie Prodiction.

Opublikowano

A czy on przypadkiem nie jest potrzebny do dzialania skryptów? No ok dzięki, spróbuje :P

Jesli ci zawadza to po prostu tak zrob.

 

Powiedz dokladnie z jakim skryptem masz problem.

Sourcelib potrzebny jest do działania wielu ważnych skryptów, MehAIO/Standalone Orianna/Syndra/Cassio etc. Usunięcie go nic nie da, wystarczy wyrzucić z niego wsparcie Prodiction.

No to wlasnie do tego sprowadza sie pytanie w temacie, dawaj moj miszczu zmodyfikuj Sourcelib tak zeby nie bylo Prodiction.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Sourcelib potrzebny jest do działania wielu ważnych skryptów, MehAIO/Standalone Orianna/Syndra/Cassio etc. Usunięcie go nic nie da, wystarczy wyrzucić z niego wsparcie Prodiction.

Niektorzy są odporni na główny wątek tematu co nie? Wlasnie nie wiem JAK.

 

Jesli ci zawadza to po prostu tak zrob.

 

Powiedz dokladnie z jakim skryptem masz problem.

Czasem po prostu cassio nie rzuca mi Q, czasem nidalka i takie tam ogolnie ze skillami, ale wiekszosc czasu raczej jest ok.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Niektorzy są odporni na główny wątek tematu co nie? Wlasnie nie wiem JAK.

Niektórzy są odporni na naukę, która jest potrzebna do wykonania takiej czynności, dokładniej PODSTAWY LUA.

 

No to wlasnie do tego sprowadza sie pytanie w temacie, dawaj moj miszczu zmodyfikuj Sourcelib tak zeby nie bylo Prodiction.

Zrobione już dawno.

Opublikowano

Niektórzy są odporni na naukę, która jest potrzebna do wykonania takiej czynności, dokładniej PODSTAWY LUA.

 

Zrobione już dawno.

Po co sie udzielasz skoro nie masz nic do przekazania?

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Niektórzy są odporni na naukę, która jest potrzebna do wykonania takiej czynności, dokładniej PODSTAWY LUA.

 

Zrobione już dawno.

To mi wyslij na Skype :_;

 

Lub udostepnij na Mpc bo juz troche cebulakow prosilo o to.

 

@top

 

Uzyj innych skryptow. Do Cassio: https://raw.githubusercontent.com/BilbaoGotoxy/BoL/master/CassiopeiaDuCouteau.lua

 

Do Nidy: https://raw.githubusercontent.com/bolqqq/BoLScripts/master/Nidalee%20-%20The%20Beauty%20and%20the%20Beast.lua

 

Lub: https://raw.githubusercontent.com/BotHappy/bh-scripts/master/BHNidalee.lua

 

Lub: https://raw.githubusercontent.com/LucasRPC/Scripts/master/The%20Nida%20Lisa.lua

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Niektórzy są odporni na naukę, która jest potrzebna do wykonania takiej czynności, dokładniej PODSTAWY LUA.

 

Zrobione już dawno.

Chwalić się to potrafi, ale pomóc już za c**j.

Opublikowano

odpalam cassio de countenau i mam spam na czacie "obfuscated coś tam" na zielono a skrypt nie zaladowany.

Mam to samo, a dokładnie to

 03527387508597795723.png

Opublikowano

@Marcoly, widzisz to? Maskara! On już wam pomógł bardzo dużo mówiąc co trzeba zrobić wystarczy zaznaczyć kilka linijek i to usunąć, aż tak ciężko? 

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

@Marcoly, widzisz to? Maskara! On już wam pomógł bardzo dużo mówiąc co trzeba zrobić wystarczy zaznaczyć kilka linijek i to usunąć, aż tak ciężko? 

Ja wyj**** all związanego z Prodiction to dosłownie prawie żaden scrypt nie odpalał, mogłem usunąć coś więcej wiem, ale albo usuwałem za dużo albo za mało :)

Opublikowano

O kant dupy rozbić ten Enforcevip jak żaden skrypt bazujący na Prediction i Vprediction nie działa. Nie każdy jest tutaj tak wybitny, że zna się na programowaniu w LUA, żeby przerobić SourceLib. Więc dobrze by było jakby ktoś z dobrym serduszkiem zrobił dzień dobroci dla zwierząt i podrzucił swój SourceLib.

Opublikowano

@Marcoly, widzisz to? Maskara! On już wam pomógł bardzo dużo mówiąc co trzeba zrobić wystarczy zaznaczyć kilka linijek i to usunąć, aż tak ciężko? 

Mniej czasu zeszłoby wyjasnienie niz takie cwaniakowanie, a jesli nie chcesz pomóc to alt+f4

fjlw0o.jpg

Opublikowano

O kant dupy rozbić ten Enforcevip jak żaden skrypt bazujący na Prediction i Vprediction nie działa. Nie każdy jest tutaj tak wybitny, że zna się na programowaniu w LUA, żeby przerobić SourceLib. Więc dobrze by było jakby ktoś z dobrym serduszkiem zrobił dzień dobroci dla zwierząt i podrzucił swój SourceLib.

Wystarczy znac C++. :___;

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

NA SAMYM DOLE MASZ PREDICITON, WIĘCEJ CHCESZ ŻEBYM CI POMÓGŁ? Wiesz czemu ludzie nie dają gotowców? Bo czasami lepiej żeby taki bob jak ty się czegoś nauczył co potem wykluczy tworzenie właśnie takich tematów jak ten... Bo jest to już któryś z kolei temat dotyczący tego samego.

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

NA SAMYM DOLE MASZ PREDICITON, WIĘCEJ CHCESZ ŻEBYM CI POMÓGŁ? Wiesz czemu ludzie nie dają gotowców? Bo czasami lepiej żeby taki bob jak ty się czegoś nauczył co potem wykluczy tworzenie właśnie takich tematów jak ten...

Bobem to mozesz byc Ty co najwyzej bo tylko marnujesz tutaj swój czas, zalozylem ten temat by ktoś udzielił pomocy, przeciez k***a nie musisz tutaj wchodzic i sie srac ze juz tyle ktoś pomógł, jesli Cie na to nie stac to wyjdz bo mam wywalone na twoją opinie. Luknij lepiej czy mama kolacji nie zrobila.

 

Podaj mi założone tematy które pytają o plik sourcelib.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

NA SAMYM DOLE MASZ PREDICITON, WIĘCEJ CHCESZ ŻEBYM CI POMÓGŁ? Wiesz czemu ludzie nie dają gotowców? Bo czasami lepiej żeby taki bob jak ty się czegoś nauczył co potem wykluczy tworzenie właśnie takich tematów jak ten... Bo jest to już któryś z kolei temat dotyczący tego samego.

A czy producenci innych oprogramowań itp. wymagają od swoich klientów znajomości języka w którym dany program jest napisany? Na miłość boską, NIE. Więc chyba mamy prawo się zapytać i prosić o pomoc, a nie zapomniałem, żyjemy w pierdolonej Polsce. Przecież tu ludzie są dla siebie tacy mili i życzliwi <3

Tak trudno jest napisać krok po kroku co zrobić i zapobiec dzięki temu tonom niepotrzebnych tematów. Lepiej jest zgrywać cwaniaka i wyzywać ludzi jacy to są głupi i nie znają podstaw LUA. Jesteś taki mądry? Powiedz nam co zrobić i pokaż, że chcesz pomóc. Jak nie to się nie wtrącaj, bo nic tu po takich.

Opublikowano

K***a bo inaczej się już nie da, na samym dole masz jebane prodiciton usuwasz to co masz po komentarzu "-- Temp fix for Prodiction". Jak już tego nie ogarniesz to pozdrowię Cię z podłogi.

 

@SBTW Proszę bardzo.

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

K***a bo inaczej się już nie da, na samym dole masz jebane prodiciton usuwasz to co masz po komentarzu "-- Temp fix for Prodiction". Jak już tego nie ogarniesz to pozdrowię Cię z podłogi.

Dziękuje, to nie było takie trudne <3 <3 <3

Opublikowano

A czy producenci innych oprogramowań itp. wymagają od swoich klientów znajomości języka w którym dany program jest napisany? Na miłość boską, NIE. Więc chyba mamy prawo się zapytać i prosić o pomoc, a nie zapomniałem, żyjemy w pierdolonej Polsce. Przecież tu ludzie są dla siebie tacy mili i życzliwi <3

Tak trudno jest napisać krok po kroku co zrobić i zapobiec dzięki temu tonom niepotrzebnych tematów. Lepiej jest zgrywać cwaniaka i wyzywać ludzi jacy to są głupi i nie znają podstaw LUA. Jesteś taki mądry? Powiedz nam co zrobić i pokaż, że chcesz pomóc. Jak nie to się nie wtrącaj, bo nic tu po takich.

Ale nawet jak sie napisze poradnik to ludzie non stop sie pytaja, wiec o czym tu mowa. W Polsce zazwyczaj sa mili ludzie wiec nie wiem w czym problem :D

 

Zeszlismy z tematu, lepiej zamknac temat.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...