Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Dlaczego nie mam nazwy frakci przy nicku


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 

Czy sessentials jest dobrze ustawiony??? Jak tak to co zrobic zebym miał przy nicku nazwe frakcji

 

############################################################

# +------------------------------------------------------+ #

# |                   EssentialsChat                     | #

# +------------------------------------------------------+ #

############################################################

 

chat:

 

  # If EssentialsChat is installed, this will define how far a player's voice travels, in blocks.  Set to 0 to make all chat global.

  # Note that users with the "essentials.chat.spy" permission will hear everything, regardless of this setting.

  # Users with essentials.chat.shout can override this by prefixing text with an exclamation mark (!)

  # Users with essentials.chat.question can override this by prefixing text with a question mark (?)

  # You can add command costs for shout/question by adding chat-shout and chat-question to the command costs section."

  radius: 0

 

  # Chat formatting can be done in two ways, you can either define a standard format for all chat.

  # Or you can give a group specific chat format, to give some extra variation.

  # If set to the default chat format which "should" be compatible with ichat.

  # For more information of chat formatting, check out the wiki: http://wiki.ess3.net/wiki/Chat_Formatting  

 

  format: '{factions_roleprefix}{factions_name|rp}&r{DISPLAYNAME}>> {MESSAGE}'

  #format: '{factions_name|rp}'

 

  group-formats:

  #  Default: '{WORLDNAME} {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'

  #  Admins: '{WORLDNAME} &c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&c {MESSAGE}'

 

  # If you are using group formats make sure to remove the '#' to allow the setting to be read.

 

Opublikowano

Umieść to w [.code.] bez kropek.

2. Jakiego pluginu używasz?

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Choć mówią mi: Synthious, weź ćpanie odstaw... - Ja tylko chcę pizdę mieć #AnnaGrodzka


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, wiesz co jest pięć?

Opublikowano

Ustaw w configu factions z:
 

  "chatSetFormat": false,

na
 

  "chatSetFormat": true,

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...