Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sd Longju Server 2 Wreszcie On


Demonista

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sorry za nowy topic ale z tej radosci musialem : D Do wszystkich ubolewajacych ( ktorzy jeszcze nie wiedza ) nad tym ze sd longju s2 nie dziala ... JUZ DZIALA ! Zakladam temat bo troszku pusto jest i lipnie jest ; P Spadam grac bo trzeba odpracowac tydzien ;] Pozdr all ;p

Opublikowano

Hmm chyba tylko u Ciebie jest on.Ja mam wciaz blad ;C

A jak Ci dziala to podaj spolszczenie twoje ze skanikiem

Opublikowano

Nie wiem bo ja mam off a to nowe konta bd sa postacie czy cos?

16489.gifpost103988126773099171.png
Opublikowano

nawet www nie dziala wiec jak moze dzialac to lipa jest a nie dziala

A mi działa i serwer i stronka, bez żadnego problemu :)

Opublikowano

Mi dziś nie działa ..

Myślicie ,że będzie działac ?

Ja tam mialem sure bm 99 lvl ksiezycowy +9 na żółtych ,trochę szkoda będzie jak padnie.

P.S

Chciałem teraz pro nije robić xD

Opublikowano

No server jest online ,ale logowanie jest offiine ;p

Pozdro ;p

No bo prawdopodobnie trwaja prace nad serwerem ale nie jestem pewien mieli właczyc dzisiaj o 04:05 tak pisali na mpc forum hmm ale dalej pisze blad podczas laczenia z serwerem lipnie :////////////////

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Serwer miał być ON 1.04 a to jest Prima aprilis. Nikt się nie skapnął? :lol:

Na serwerach i forach pod nickiem Vater.

Opublikowano

zal jaki syf kurwa no juz sie cieszylem -.- ze sdl s1 bedzie dzialac..

ale na metin2mod.tk jest online czyli server pracuje

SDlongju - Woj 120 < Off

SDlongju - Sura 74 T T < Off

MMyt2 - Wojownik 88 < Off

 

 

 

LINK << Moja Dziewczyna Nago[/size]

DAJ - nic cie to nie kosztuje

Opublikowano

Kamer specialnie tam zrobił żeby był online wiec server jest offline bo jak sam zrobiłem ten status to był offline.

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Ale chuje, tak jest z kazdym privem ktory AjPlej da na YouTube. Od razu tysiace (no dobra setki ;p) NeoKidów sie zbiera z kolegami i expia na psach do 99lvla ;d Jakby sami normalni Polacy grali (cos kolo 10% Polakow ;x) to serwy trzymaly by sie po kilka lat ! Nie mowie ze wliczam sie do "Normalnych ludzi" wiec nie pierdolic ze naleze do neokidow xD

PzDr

Czekam aż mi wbiją 100% i przesiadam sie na nowe konto ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...