Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę połączyć z serwerem poprzez FTP


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo, mam z kolegą serwer hamachi. Chcę połączyć się z FTP serwera. 

On łączy się bez problemu ze swojego komputera, lecz ja mam problem w ogóle nie chce mi połączyć.

Strona działa, do gry zalogować też się mogę. 

Proszę o szybką pomoc  :)

Opublikowano

Zapora wyłączona po obu stronach, oboje nie posiadamy antywirusa  :D  Portmap oczywiscie włączony. Chyba, że nie ma odblokowanego jakiegoś portu, jesli mógł byś mi powiedzieć jaki port za to odpowiada. Ja próbuje się połączyć z normalną końcówką ;P 

Opublikowano

Chodzi o to, że serwer stoi u kolegi na komputerze. On wpisuje komendę /etc/rc.d/netif restart

I w tym momencie ja próbuję zalogować się do FTP Przez fillezille (próbowałem też przez WinSCP) To nie mogę.. 

Opublikowano

To chyba jasne, ze jestem w sieci hamachi c: No cóż. Popróbuję każdej kombinacji. Dzięki wszystkim za próbę pomocy. Jeśli mi się uda dam edita :)

@Edit Zrobiłem, kolega musiał odblokować port 22 bym mógł się połączyć z FTP I ja muszę łączyć się ze zwykłą końcówką. 

Dziękuje, wszystkim za pomoc. Pozdrawiam! 

 

Temat do zamknięcia :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...