Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Server] Xlast


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak napisał UP pewnie usuwają jakiś bug lub install Channel2 ^^

 

Ale jeżeli nie działa to poczekaj aż włączą serwer, proste :D

Opublikowano

Tak jak napisał UP pewnie usuwają jakiś bug lub install Channel2 ^^

 

Ale jeżeli nie działa to poczekaj aż włączą serwer, proste :D

Umiem kurwa czytać co pisze na górze, jesli masz z tym jakis problem to zapisz sie do przychodni i czekaj w kolejce..

Ciekawe jakby tak zerknąć na Twoje 197 durnych postów, to każdy pewnie:

- tak, patrz wyzej

- up

- zal

- elo

- hahah

etc.

 

Nie wnosisz nic nowego to sie kurwa nie udzielaj..

Może i ja przesadzam teraz z wulgaryzmami, ale jakbym był moderatorem to bym ci (nie Ci), tylko ci, takiego bana wypierdolił, że już byś tu nie wszedł, choćbyś nawet miał zmienne IP.

 

//Mod, chcesz to karaj, nie licze się z Twoim zdaniem.

 

 

pozdrawiam, wojtek

Opublikowano

Umiem kurwa czytać co pisze na górze, jesli masz z tym jakis problem to zapisz sie do przychodni i czekaj w kolejce..

Ciekawe jakby tak zerknąć na Twoje 197 durnych postów, to każdy pewnie:

- tak, patrz wyzej

- up

- zal

- elo

- hahah

etc.

 

Nie wnosisz nic nowego to sie kurwa nie udzielaj..

Może i ja przesadzam teraz z wulgaryzmami, ale jakbym był moderatorem to bym ci (nie Ci), tylko ci, takiego bana wypierdolił, że już byś tu nie wszedł, choćbyś nawet miał zmienne IP.

 

//Mod, chcesz to karaj, nie licze się z Twoim zdaniem.

 

 

pozdrawiam, wojtek

Ja mam się zapisać do przychodzni? o.O

Popatrz człowieku jak ty piszesz, ty dostajesz jakiegoś ataku, czas zacząć to leczyć -.-

I nie pisałem tego co napisał "UP", dopisałem, że może instalują Channel2 lub usuwają bugi, bo były aż 2 na kase ..

To co napisał xelu napisali na stronie w południe, więc nikt jeszcze tego nie wiedział

Ps.

Moje posty nie są typu: żal, haha, elo itd. Ja pisze zawsze na temat, więc sie odemnie odczep

@EDIT

Temat zbędny! Dlaczego? xelu sam sobie odpowiedział na swoje pytanie o.O

Opublikowano

Nom dodali ram ,a teraz jest jakaś usterka ciekawe czy skończą to naprawiać dzisiaj czyli Niedziela. :/

DAWAJ MI ,,-'' !

NO CO DASZ?

CZEMU NIE? NO CZEMU ZWANIACZKU ?? NO CO SIE TAK GAPISZ JAK SMOŁA U BABKI?? NO DAWAJ JUZ ,,-'' SZYBKO!!!

NO TO ZNÓW JA DAWAJ MI ,,-'' NAWAL ILE WLEZIE...

NO I SŁUSZNIE POSTĄPIŁEŚ DZIĘKUJĘ.

Opublikowano

Nom ja chcaiłem sobie pograć bo mi się podoba ten serv ale Gm - owie go prawie calego zje..... :(

(jak myślicia dziś będzie czynny)?? facet pewnie nawet sie nie stara zeby go włączyć!!! zal

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...