Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowe konta shell - co o tym myślicie


rysiu512

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odnalazłem za pomocą google wątek: http://www.mpcforum.pl/topic/449768-darmoweplatne-konta-shell-dla-mpcforumpl/

 

Swojego czasu jak widać cieszył się sporą popularnością. Czy na dzień dzisiejszy jest potrzeba posiadania takiego konta shell?

 

Pytam bo być może mógłbym postawić maszynkę w tym celu. Co o tym myślicie?

 

Edit: Przepraszam jeżeli w złym dziale ale nie mogłem odnaleźć odpowiedniego.

Opublikowano

Serwer byłby 24/7 - to nie stanowi problemu. Jednie maszynka dość leciwa ale na start powinna wystarczyć.

 

Do czego chcielibyście wykorzytać takiego shella?

Opublikowano

Serwer byłby 24/7 - to nie stanowi problemu. Jednie maszynka dość leciwa ale na start powinna wystarczyć.

 

Do czego chcielibyście wykorzytać takiego shella?

Jedynie, do po grania z kolegami jak nie mają jak z LAN :D

286_1358270577_u303772.png

Opublikowano

Maszyna to znaczy jaka, 4gb ram nie bardzo wystarczy na 8 serwerów mc.

Opublikowano

No właśnie tak sobie widzę odpalanie tam gier - raczej nie przejdzie.

 

Za to będzie można postawić serwery komunikacji głosowej (TS3, Mumble itp.). Można pomyśleć o większej ilości dodatków takich jak Web serwer, Mysql itp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...