Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy ciężko jest przerobić Xbox'a 360?


D3monic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie chodzi mi o to czy ciężko jest przerobić xbox 360? 

Napęd mam taki:

 

post-422085-0-04338900-1405079361_thumb.jpg

 

A data produkcji:           W razie gdy nie widać  to 2011-10-13

 

post-422085-0-81100500-1405079401_thumb.jpg

 

 

I jaki jest to napęd ? Bo nie wiem zbytnio czy dobrze patrze więc wole zapytać. 

Opublikowano

Jezeli nie miales kontaktu z lutownica to lepiej nie rob. Fachowca zrobi ci to za psie pieniadze jezeli miales kase aby kupowac gry po 250 zl to na lajcie znajdziesz na przerobke. Bo sam to jescze uszkodzisz czy cos jak nie umiesz.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Jezeli nie miales kontaktu z lutownica to lepiej nie rob. Fachowca zrobi ci to za psie pieniadze jezeli miales kase aby kupowac gry po 250 zl to na lajcie znajdziesz na przerobke. Bo sam to jescze uszkodzisz czy cos jak nie umiesz.

 

Po co mu lutownica do wgrania flasha napędu ? Oo

 

Co do tematu, jak nic Ci to nie mówi, to lepiej się za to nie zabieraj, bo musiałbyś i tak kupić pewne rzeczy, a i tak nie miałbyś pewności, że uda Ci się przerobić : P

Jeszcze z rok temu LTU kosztowało 350zł, teraz >200zł, więc i tak dobrze xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...