Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak przydzielić Minecraftowi więcej RAMu


thegamescolo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Próbuję przydzielić Minecraftowi więcej RAMu. Mam z tym małe problemy, ponieważ ustawiam to w zmiennych systemowych, ale po ustawieniu odpowiedniej ilości Mb dla aplikacji Java, mój Eclipse wywala, ponieważ obsługuje 512m, a ja próbuje zmienić na 1024m. Przesyłam zdjęcie zmiennej:

post-1000349-0-73432700-1405068747.png

Przy tych ustawieniach Eclipse mi działa, natomiast jeśli zastąpie 512m na 1024m, Eclipse wywala błąd "Could not create Java Virtual Machine".

 

Czy jest jakaś możliwość ustawienia RAMu dla Minecrafta w inny sposób, lub chociaż zrobienia coś z Eclipse?

„Za dwadzieścia lat będziesz bardziej rozczarowany rzeczami, których nie zrobiłeś, niż te, których dokonałeś. Więc odwiąż liny. Opuść bezpieczną przystań. Złap wiatry w żagle. Poznawaj. Śnij. Odkrywaj.”

thegamescolo.png

https://www.youtube.com/channel/UC7oVqdgxFnEWkutgOkY4uDw/feed?view_as=public

Daj suba! ;)

Opublikowano

MineShafter, ale jak ustawie tam RAM, to i tak reaguje na zmienną. :/

„Za dwadzieścia lat będziesz bardziej rozczarowany rzeczami, których nie zrobiłeś, niż te, których dokonałeś. Więc odwiąż liny. Opuść bezpieczną przystań. Złap wiatry w żagle. Poznawaj. Śnij. Odkrywaj.”

thegamescolo.png

https://www.youtube.com/channel/UC7oVqdgxFnEWkutgOkY4uDw/feed?view_as=public

Daj suba! ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...