Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Filozofia Prywatnych Serwerów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym abyście się wypowiadali na temat: Filozofia Serwerów Prywatnych.

 

1 Serwer prywatny z jakim się zetknąłem to newlongju2. Pamiętam że wbiłem tam zaledwie 41 lvl i skończyłem grę. W wakacje w roku 2009 kolega pokazał mi LongjuYT2, wbiłem 81 i 74 lvl, ale również skończyłem grę na tym serwerze. Pod koniec wakacji zapoznałem się z SDL...:) Wbiłem 94 lvl, skończyłem grę... Wiecie dlaczego tak często kończyłem grę takimi lvl? Ponieważ priv serwery nie maja przyszłości, ktoś zrobi priva - za 3 miechy off.

 

Jaka jest waszym zdaniem filozofia privów? Czy każdy priv ma przyszłość? Czy opłaca się marnować swój czas? Czy waszym zdaniem bardziej opłaca się grać na privach gdzie 99% ludzi jedzie na Skill Hacku przez co są olbrzymie lagi? Global czy priv?

 

Wypowiadajcie się :D.

 

@EDIT:

 

Wiecie, niektóre serwery np. L99 wymagały dotacji... Serwer niby był opłacony na 4 miesiące w przód, a jakoś padł... Moim zdaniem lepiej grać na Globalnych serwerach, ponieważ tam wydane pieniądze nie zostaną stracone po 3 miesiącach gry...

59561-pieprz-wszystko-nakurwiaj-na-gitarze.gif

 

Moje motto życiowe

:)

 

Zbieram +

Opublikowano

SDL to był dobry serwer i był dość długo ale juz off zgadzam sie z toba privy sa dobre ale nie na długą mete

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Życie to pasmo sukcesów i niepowodzeń DAJ -

Opublikowano

Wszystko kiedyś PADNIE mam nadzieję ze Metin2 PL padnie za niedługo ^^ a co do privow ja grałem na MMyt2 kupielm juz PRO eq i wszystko a tu juz nie działa wczoraj wyłączyli. A to przez dzieci i KamerModa ;/ OPCJA 1YANG po co ona kurVa jest zeby servy niszczyć ? ;> ;/ Mod jest dobry nawet B. dobry ale ta opcja jest do du..

 

 

 

 

 

PS: Sorki za ortograWie

Opublikowano

W moim przypadku privy służyły do sprawdzania buildów poszczególnych postaci, które potem mogłem wykorzystać na globalach ;)

T_Bag_Prison_Break_Signature_by_inspawn.png
Opublikowano

Zależy od gustu, ja osobiście po stracie konta na pl obiecałem sobie, że nie wrócę na ten syf.... 5 miesięcy minęło i niestety ciągnie to do siebie ^^.

Prywatne serwery są czysto 4fun, takie Insonomnie itp. to wg. mnie strata czasu, bo takie coś (no prawię ;P) mam na plu, a wiadome jest, że postoi napewno więcej niż przeciętny prywat....

Jeżeli ktoś ma nerwy ze stali, dużo mamony na IS ew. na yangi z allegro to polecam pl... ostatnio gram sobie czysto dla zabawy kradnąc dropa i paląc itemki.

Opublikowano

Marian to jest + serwerów prywatnych, ale mi chodzi o serwery typu LongjuYT2, SDLongju a nie o takie które sami robimy :)

59561-pieprz-wszystko-nakurwiaj-na-gitarze.gif

 

Moje motto życiowe

:)

 

Zbieram +

Opublikowano

Marian ma racje na kazdym serwie idzie sie czegos nauczyc :D

po utracie kilku kat na PL zaczelem gre na pivach w sumie na privach gram ponad pol roku i duzo sie nauczylem teraz gram spowrotem na PL (wieksza frajda z eq)

Serwer prywatne sa dla wylacznie dla zabawy ;]

wybierajcie ;]

Draaaven has infinity edge Muaaaahahahahahaha ! ! ! !

Opublikowano

Wszystko kiedyś PADNIE mam nadzieję ze Metin2 PL padnie za niedługo ^^

 

Ja także :)

 

Równie dobrze jest grać na globalu, tyle że tam niema frajdy. Na privach działają wszystkie hacki i to jest cool ^^ Możesz każdego orżnąć.

Jeśli tak to niby czemu dobrze jest inwestować na globale? Tak samo nic z tego nie masz. To jest tylko hobby tak jak łowienie ryb, z którego ciągniesz przyjemność.

 

łot filozophia :)

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

Ja wole privy, ponieważ nie ma żmudnego expienia, tylko mało expisz i masz więcej zabawy ;p

Real Madrid Rządzi i Metin też ;p

 

real_madrid_1_1600x1200.jpg.jpg

 

Opublikowano

Ja gram na privach tylko i wyłącznie ze względu na pvp. ^^

 

W żadnej innej grze nie ma takiej fajnej rozrywki player vs player, a przecież na plu grać nie będę bo wiadomo... bez is jest się niemal niczym. :s

beztytuuwxp.png

Hihihihi ^^

Opublikowano

Na privie 99 % SH a na Metin2 PL 99% FishBot ;] Myślę że metin nie padnie ponieważ jest to gra bardzo uzależniająca i zawsze będą zyski

Za moją pomoc proszę tylko + i 5

Opublikowano

Ja pierdole dzieci nauczcie się w końcu !!!

 

Newlongju2 nie istnieje i nie istniało nigdy !!!! było tylko Newlognju nie newlongju2 kurwa przestańcie pisać to co cybuch pisał....

85717998364074106058.png
Opublikowano

No cóż. Zależy kto robi serwer. 10letnie dziecko - max 1tydzień natomiast 16-17-18lat może potrzymać nawet z pół roku. To zależy od doświadczenia i wieku GameAdmin'a

Nie chce mi się szukać pliku z moją sygną jak znajdę to wkleję ;) Pozdro&Poćwicz D&G

Opublikowano

Ja tam wole pirvy ;p

na sdlongju s2 mialem ksiezycowy +9 sure bm 99 lvl żółci i super eq.

Na globalu 68 lvl gromo ,ale cieżko było z eq.

Pozdro ;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...