Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Nowe Efekty Broni/Zbroi I Zmodyfikowany Wyglad Konia / Zmienione Wyglady Map...


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzis wam przedstawie zedytowane wyglady itemow i konia a zreszta sami zobaczcie :)

 

 

2m480gi.jpg

 

 

14xm8ab.jpg

 

By Me (byla wstawka takze na unifair)

 

Link :

http://www.megaupload.com/?d=EM5GI4UT

Skan :

http://www.virustotal.com/pl/analisis/1c968af85fe4e8c6412dc50a8d040100100e5903c7d69aa1b5c6577c20d067ab-1269610444

 

Mod Terrenu :

 

xonwqo.jpg

 

27wy3ci.jpg

 

e*PvP

 

Download : http://www.mediafire.com/?zjvazdycn2i

 

Mysle ze sie podoba <3

 

ps.Wszystko Wklejamy do folderu pack i podmieniamy :)<3

 

@edit nowy wyglad :)

 

Download : http://www.megaupload.com/?d=BFXF3WAL

Skan : nie ma za duza waga :D

 

30wtusg.jpg

 

By Griphon

Opublikowano

Wygląd konia kopiuj wklej odemine?

 

A po 2 to nie ty go stworzyłeś...

By Me (byla wstawka takze na unifair)

 

Nie oszukuj ludzi że "By You" bo raczej nie znasz włoskiego Perfectem -.-

 

A mój temat o tym wczoraj :

http://www.mpcforum.pl/topic/124121-nowy-wyglad-iskierek-i-konia/

Opublikowano

bronie fajnie wyglądają zbroje tez ale ten koń i te mapy totalne dno :) przynajmniej wd mnie:D

Pomogłem?? Nie dawaj + jeśli nie chcesz dla mnie i tak to nic nie znaczy

 

KTO MI Usunął Sygnaturke!?

 

Drugi waran i znowu nie wiem za co ^^

 

 

10 postów[X]

25 postów[X]

40 postów[X]

65 postów[X]

90 postów[X]

115 postów[X]

150 postów

200 postów

500 postów

Opublikowano

Według mnie do kitu.

18706.png21939.png10610.jpg32282.gif25994.jpg30264.png

1 post ■ | 50 ■ | 100 ■ | 150 ■ | 200 ■ | 250 ■ | 300 ■ | 350 ■ 400 ■ | 450 ■ | 500 ■ | 550 ■ |                          ETAP 1 UKOŃCZONY

600 p. □ | 650 □ | 700 □ | 750 □ | 800 □ | 850 □ | 900 □ | 950 □ 1000 □ | 1050 □ | 1100 □ | 1150 □ |

Opublikowano

To napewno nie jego wczoraj jakis ziomek dawał to

jtmdjk.png

Wreszcie 100Postów;]

Pozdro xMyMomx jak może ktoś pamięta niech pisze na PW:P

Gość PanZagłady
Opublikowano

;) To co tutaj daja wam do pobrania to w 90% z zagranicy (niemcy, włosi, turcy, francuzi) Malo kto z polski udostepnia dane ;) albo umie zrobic.

 

Textura z zimy - > epvp

Kon - > wlosi

Efekty - > wlosi

 

;).

 

Cos ci nie wyszlo z tym. No i jeszcze ostatnia rzecz ,ktora wprawia mnie w stan zdziwienia to uzycie [Tut] do nazwy tematu jak to nie jest tutorial tylko kolejny temat typu POBIERZ , SKOPIUJ i WKLEJ ;). Zalosne no ,ale co zrobic ... ostatnio naduzywaja nazwy TUT i TUTORIAL. Przypominam TUTORIAL oznacza PORADNIK KONKRETNY taki jak w SPIS tutoriali...

Opublikowano

po co wstawiasz czyjes pliki i mowisz ze twoje? -.-

25frh8o.png

 

no starajcie sie modki jeszcze tylko 60% :D

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...