Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jest jakis skrypt na odleglosc castowania na ryze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temcie?

Bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu. I potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.
 

21076673_155844708327715_28800624_n.jpg

Opublikowano

A na free usera ? tez to by zadzialalo jak bym mial cracka ?

Bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu. I potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.
 

21076673_155844708327715_28800624_n.jpg

Opublikowano

A jaki exploit dziala na free userze

Bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu. I potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.
 

21076673_155844708327715_28800624_n.jpg

Opublikowano

expolit dawno wyjebany kolo

na range

Nie rozumiem nic z tego co napisales xD

Bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu. I potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.
 

21076673_155844708327715_28800624_n.jpg

Opublikowano

Aby mieć większy zasięg musisz mieć exploit NFD, wtedy będzie większy zasięg (20-50) jak w przypadku RTTC. A Ci nie zadziała bo nie masz vipa tyle.

f1a327ea2f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...