Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zlot kierowców społeczności MPC Forum 12.07.14r. (sobota)


TheVolume

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

934301404937221291096.png


326331403730898291096.png


Zapraszam wszystkich na spotkanie organizowane przez MPC RT.


 


Zlot odbędzie się 12.07.14r. (sobota)


Godzina: 1900


Serwer: APEX - EU


Samochód: Klasa D


__________________________________________________________________________________________________________


 


702251403730898291096.png


1. Spotykamy się na miejscówce MRT.


 


2. Rozgrywamy 3 wyścigi:


MRT Race 04


MRT Race 05


MRT Race 06


Są to odwrócone trasy z poprzedniego spotkania.


 


3. Ucieczki w grupach.


 


4. Event "Policjanci i Złodzieje".


 


5. Zabawy drift trainerem.


 


6. Zakończenie imprezy.


 


 


Wszystkich uczestników zapraszamy na Team Speak'a:


 


Serwer: ts3.hybridagaming.pl


 


Kanały VIP: VIP.1


 


SubKanał: Gramy w NFS World APEX-EU


 


__________________________________________________________________________________________________________


 


984391403691854291096.png


Aby spotkanie przebiegło zgodnie z planem, a przy zabawach nie wystąpiły żadne komplikacje należy stosować się do ustalonych zasad:


1. Osoba, która chce wziąć udział w zlocie musi być obecna na Team Speak'u.


2. Wszyscy uczestnicy spotkania muszą zamienić tradycyjną mapę NFSW na tą - która została przygotowana na sobotnią imprezę.


Jak to zrobić:



- Uruchamiamy launcher gry


- Logujemy się


- Gdy podświetli się przycisk "GRAJ" nie naciskamy go!


- Przechodzimy do folderu, w którym (jeśli przy instalacji gry nie zmieniłeś ścieżki zapisu danych) przechowywany jest plik z mapą


Win XP:



C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Electronic Arts\Need For Speed World\Data\Media\map_textures

Win7:



C:\ProgramData\Electronic Arts\Need For Speed World\Data\Media\map_textures

Natomiast, jeśli ręcznie zmieniłeś ścieżkę zapisu plików gry - sam powinieneś wiedzieć, gdzie one są.


W razie problemów możesz użyć wyszukiwarki plików.


- Podmień mapę na następujący plik:


http://www1.zippyshare.com/v/41283881/file.html


Skan:


https://www.virustotal.com/pl/url/edf9c679f909405af19c92695da2b9cd0bbf66a5174905b70b873246cf3bfdc9/analysis/1404937241/


- Naciśnij "GRAJ" w launcherze.


- Gotowe!


Przy ponownym uruchomieniu gry launcher automatycznie wykryje ingerencję użytkownika w pliki gry i pobierze własną mapę.



3. Nie używamy cheatów (wyjątek - drift trainer)


4. Zasady ucieczek:



- Uciekający nie może zboczyć z trasy,


- Zadaniem uciekiniera jest dotarcie do mety,


- Zadaniem policjantów jest aresztowanie uciekiniera,


- Policjanci otrzymują 10 minut na rozstawienie sił i opracowanie taktyki natarcia,


- Policjanci mogą poruszać się po całej mapie,


- Aresztowanie następuje kiedy uciekinier zostanie uderzony 10 razy,


- Nie liczą się uderzenia czołowe, lekkie otarcia i sytuacja, w której to złodziej uderza w policjanta,


- Uciekinier po uderzeniu przez policjanta ma 7 sekund na ucieczkę (wtedy nie naliczane są uderzenia).



5. Zasady eventu "Policjanci i Złodzieje":



- Uczestnicy nie mogą opuścić wyznaczonej strefy,


- W każdej grupie znajduje się 8 osób (pięciu policjantów i trzech uciekinierów),


- Zadaniem policjantów jest aresztowanie wszystkich złodziei,


- Aby aresztować uciekiniera należy uderzyć go 5 razy,


- Nie liczą się uderzenia czołowe, lekkie otarcia i sytuacja, w której to złodziej uderza w policjanta,


- Uciekinier po uderzeniu przez policjanta ma 7 sekund na ucieczkę (wtedy nie naliczane są uderzenia),


- Po aresztowaniu uciekinier wraz z policją łapie pozostałych złodziei,


- Uciekinierzy nie otwierają mapy! (gdy opuszczą wyznaczoną strefę zabawy, zostaną o tym poinformowani przez policjantów i będą musieli zawrócić)



6. Organizując własne wyścigi, ucieczki i eventy wykorzystamy błąd gry polegający na "ucieczce" ze stadionu.


Nagranie:





7. Pytania dot. zlotu zadajemy w tym temacie.


HB5fLf7.png

Opublikowano

Ja biore udzial! ;)

XQBANNX samochod nissan silvia  :P 
mam nadziej ze bedzie tak samo fajnie jak na poprzednim zlocie :)  Pozdrawiam uczestnikow poprzedniego zlotu  :D

76561198125755300.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...