Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co teraz maxować i ewulować na kha?


FajnyKoloxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kha jest nadal mocny. Nie słuchaj ludzi co mówią że jest słaby bo tak nie jest. Maxować powinno się w w jungli a na topie/midzie q.

nfsw_CEZARS9.png
Opublikowano

@cezar94 Okej, maxować Q, dzięki. Pózniej W maxować a na koncu E. Ale co ewoulować? Pierwsze drugie i trzecie?

R potem E potem Q  albo  E R Q 

 

preferuje 1

Opublikowano

@1361622928-U485574.pnguser1337 W dostało pozytywne buffy a ult przeciwnie - nerfy, nie lepiej ewoulować tego? E - Q - W

Musisz jakość wyjść z tf masz dzieki temu 3 mocne niewidki

 

 

wbijasz sie  e w q  i dajesz R  a potem za jakiś czas znowu wskakujesz i znowu itd lepiej tak jak napisałem.

W pierwsze na midzie to polecam..

Opublikowano

Jako można maxować W ;_; Dobra, sam maxuję. Najlepiej będzie, jeśli zacząłbyś z Q (bonusowy DMG z passywką), potem E, a na końcu W i R. R zawsze pierwsze do ewolucji, potem Q, no i na końcu E. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Maxuj

Q > W > E

 

Ewouluj

Jungle: E> Q> R

lane: Q>E>R

 

najlepsze jak na razie chyba ewolucje ^^

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

Nightblue gra w jungli Nim:

Ewoluuje: Q E R

Maskuje: R Q W E

 

Mi się tez tak najlepiej gra, chociaż czasem wole ewoluować W na końcu

Opublikowano

wstrzymaj się na dniach dostanie buffa ;]

Podaj mi rękę, zaróbmy hajs... 


eh8pquc.jpg


Core i7- 4960X @ 4.5GHz


Asus P9X79 Deluxe


GTX 780 SC


HyperX Predator 16GB

Opublikowano

Kha'Zix nadal silny.

Ja sam czasem, pykne sobie nim rankeda czy 2.

 

Maxujesz jak po staremu - Q > W > E

 

A co do ewolucji też podobnie jednak bez R. Q > W > E

Q na początek sie przyda moim zdaniem na lane bardziej, W do jungli pierwsze.

E jako 3 ewolucja gdyż koło tych minut zaczynają się grubsze walki ( TeamFighty ).

 

KHA NADAL MOCNY! :D

mca.png
Opublikowano

Nic Kha zixem sie teraz nie gra, nie pamietam kiedy ostatni raz widzialem jakiegos o.O przed nerfem

Uno. Nerf w early, buff w late przy czym w patchu 4.12 kolejne buffy na Q.

 

@Topic: Na linie robimy tak : Q>E>W

Na jungle E>W>Q

 

Co do maksowania wszędzie gram tak:

 

Zaczynam z Q, drugie biorę W, następnie E i maksuje na zmianę Q/W (nic nie jest wymaksowane na 9)

Ale daje bardzo dobre efekty, polecam spróbować :)

­azYIWDl.png

Opublikowano

Maxuj Q/E/W ( w międzyczasie R ) 
Pierwsza ewoluowacja to oczywiście Q, next E i ja ostatnią daję przeważnie R gdyż zwiększa mi to DMG z Q :) Mam większego ghosta do ucieczki więc gra się spoko :)

Opublikowano

jest kilka drog ewolucji, ja gram tak: w-e/q-q-/e (na 2 ewoluje q jesli dobrze mi idzie)

maksuje r-w-q-e

q zbyt duzy nerf by maksowac moim zdaniem, tylko w late czuc dopiero ze cos robi

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...