Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Root na wszystkie Xperie 2011 (WT19i również)


Gość Valze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwsze co będzie nam potrzebne to sterowniki ADB, czyli pobieramy Sony PC Companion i wykrywamy urządzenie w programie. Po takim zabiegu restartujemy PC i wyłączamy w/w programik. Pobieramy i uruchamiamy program Eroot.

 

532861404925635949229.jpeg

 

Wybieramy zielony przycisk 'Root' i czekamy max 10 sekund. Po poprawnej akcji powinno wyświetlić się coś podobnego:

591381404925635949229.jpeg

 

 

DL:

http://upfile.mobi/135850

 

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/304feb3fa0ffd2d0ebe46843567fe515a573457777c5850e94b6a71ceaef7fda/analysis/1404925532/

 

 

I musicie mieć włączone debugowanie usb oraz instalację z nieznanych źródeł!

Opublikowano

Wyskakuje mi błąd przy włączanieu eroota " Ta aplikacja nie będzie działać na twoim systemie". Mam Windows 8.1

 

Mi na 7 chodzi, może spróbuj odpalić w takim trybie zgodności? Ewentualnie zaktualizuj .net framework do 4, i pakiety redystrybucyjne visual c++ 2005.

Opublikowano

Mi na 7 chodzi, może spróbuj odpalić w takim trybie zgodności? Ewentualnie zaktualizuj .net framework do 4, i pakiety redystrybucyjne visual c++ 2005.

Nie działa wyskakuje takie coś ciągle.post-384492-0-58627600-1405449754.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...