Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CS:GO - Otwieranie skrzynek na niskiej randze?


PaTrOL *DG*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy to prawda, że na randze SILVER wypadają częściej rzadsze przedmioty(czerwone i noże) niż na randze typu gold, protektor i wyzej?

 

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

hhmm nie znam się na otwieraniu i wgl. skrzynek bo praktycznie wgl. ich nie otwierałem bo dla mnie to szkoda hajsu ale WTF??!! co ma ranga do dropu??!!o.O to że będziesz miał silver golda czy EAGLE(czy jakoś tak) to nie ma raczej żadnego znaczenia...bo to jest losowe albo "na procenty" nie wiem jak to jest bo się tym nie interesuje :) raz ci to dropnie raz ci stattrak fabrycznie nowy raz jakiś szajs... ale to tylko moje zdanie :)

Opublikowano

hhmm nie znam się na otwieraniu i wgl. skrzynek bo praktycznie wgl. ich nie otwierałem bo dla mnie to szkoda hajsu ale WTF??!! co ma ranga do dropu??!! o.O to że będziesz miał silver golda czy EAGLE(czy jakoś tak) to nie ma raczej żadnego znaczenia...bo to jest losowe albo "na procenty" nie wiem jak to jest bo się tym nie interesuje :) raz ci to dropnie raz ci stattrak fabrycznie nowy raz jakiś szajs... ale to tylko moje zdanie :)

Widziałem filmy na yt z rangą SILVER I jak otwierali i praktycznie dobre skiny, gościu na 84 skrzyń wylosował 7 noży + około 5 skinów czerwonych..

 

Mój kolega tak samo, ranga SILVER I (specjalnie zbił sobie) i częściej dropia mu czerwone itemy niż mi na randze +kałach...

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Czy ja wiem to zalezy od szczescia ranga nie ma nic do tego. Niektorzy otworza 100 skrzynek i 0 noze a ktos 1 i bedzie mial farta, bo wyleci mu rzadki noz i tyle.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Widziałem filmy na yt z rangą SILVER I jak otwierali i praktycznie dobre skiny, gościu na 84 skrzyń wylosował 7 noży + około 5 skinów czerwonych..

 

Mój kolega tak samo, ranga SILVER I (specjalnie zbił sobie) i częściej dropia mu czerwone itemy niż mi na randze +kałach...

WTF!? to nie ma prawa bytu.. ranga nie ma znaczenia. Ja na silverze otworzyłem 50 skrzyni i sam syf nic nie wart. 

Opublikowano

Ranga nic nie zmienia w systemie dropu ze skrzyń...

Pozdrawiam

Cześć Sora :)

 

@topic

Ranga jest TYLKO wykorzystywana do turniejów !

Wszystko zależy od szczęścia -,-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...