Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Które z wymienionych postaci kupić za 4800/6300?


FajnyKoloxD

  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która postać?

    • Riven
      12
    • Jarvan
      3
    • Trundle
      4
    • Wukong
      8
  2. 2. Lub czekać do 6300 i kupić:

    • Ahri
      1
    • Rengar
      7
    • Vi ( często banowana ) ;/
      7
    • Syndra
      6
    • Volibear
      1
    • Ziggs
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Vayne jest dość słaba w early , ale kosi w late . To chyba było założenie riotu i tego nie zmienią za szybko , chyba że wejdzie jakiś op item na nią i wszyscy zaczną nią kosić .

 

 

@ o hola pomyliłem tematy . Jeżeli chodzi o Vi to już dostała nerfa i nadal jest dobra . Sory jeszcze raz .

1377430129-U769346.png
Opublikowano

Ziggs

 

+ poke

+ CC

+ niskie CD na Q

+ Ulti AoE DMG

+ escape

+ knockup

+ dobry w tf

Opublikowano

Riven, Wukong - bardzo fajne dwie postacie, ale trzeba ogarniać. Mimo nerfa na Riven, i tak w dalszym ciągu jest dobra. Jednak kupiłabym Syndrę lub Ziggs'a, jeżeli grywasz na midzie.

 

Vi, Syndra, Ziggs.

Zależy na której linii chcesz grać.

Vi - top/jungle, bardziej jungla, ostatnio jak grałam rankedy to nawet jej tak nie banowali.

 

Ziggs - dość papierowy, ale ma dobry escape, poke, itd., jak napisał @Merceddes ~ fajne ulti ma, w sumie duży zasięg i obszarowy.

Opublikowano

Zależy do lini..

 

 

Jeśli chciałbyś grać na midzie polecam ziggsa:

-Escape

-Slow

-Harras z Q

-Obszarowe ulti + ciekawy zasięg z tego ulta

-Szybki push na lini.

 

Jedynym minusem jest to, że jest z lekka papierowy.

 

 

Jeśli chciałbyś grać na topie to polecam Riven bądź ewentualnie Trundle

 

Riven ze względu na:
 

-Stun
-Escape w postaci 3x Q
-Tarcza z E

-Ulti które jest według mnie bardzo mocne

-No i dla mnie Riven jest łatwa do ogarnięcia.

 

 

Na junglę polecam Tobie (o ile nie posiadasz) Lee Sina

 

-7skilli

-Ciekawy escape

-Podrzucenie przeciwników
-Doskok
-Tarcza z W
-Przyjemna pasywka która ułatwia junglowanie
-Mocne Ganki

Opublikowano

Polecam wukonga

-Aoe ulti + podrzucenie

-niewidzialność przez pare s

-doskok

-może posłużyc jako tank budując go nawet pod DMG

VIRED

 

W League Of Legends-Vanderm

Opublikowano

Polecam Rengara na topa :)

 

+ Doskok z pasywa

+ Heal

+ Slow / Snare

+ Ult i po adc

Jeśli pomogłem

 

Możesz dać mi +

 

Wielkie dzięki :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...