Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy prowokacje na wojowniku i łowcy się sprawdzają?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyjaśni mi ktoś dlaczego nie warto grać prowokacjami?

Najlepiej gra się mi nimi na Wojowniku i łowcy.

Co z nimi nie tak, że na wyższych poziomach rankingu gra się nimi tak rzadko ?

 

Jeszcze jedno; jak sprawdzają się na heartbuddy, jeśli ktoś gra?

Hejo

Opublikowano

Tu nie chodzi o to że nie warto, po prostu decki są dobierane aby były zbalansowane i odpowiednie. Wszystko zależy od decka i bohatera, twoja teza, że nie warto jest nieuzasadniona, podaj mi jakiś przykład :P

+ Jeśli Pomogłem : ]   THE TRUE ELO HELL IS IN THE GOLD.

Opublikowano

Wojownik nie grany na wyższych poziomach? Padłem. Co 3 mecz na rank 5 i wyżej to Control Warrior. Prowokacje są słabe bo każdy ma Black Knighta i dodatkowo Owl albo ten co ma druid 2/4.

Opublikowano

Wojownik nie grany na wyższych poziomach? Padłem. Co 3 mecz na rank 5 i wyżej to Control Warrior. Prowokacje są słabe bo każdy ma Black Knighta i dodatkowo Owl albo ten co ma druid 2/4.

Owl jest mało grany, tak samo Black Knight (nie mówię, że się nie pojawia, ale nie pasuje on do sporej ilości decków). Silence raczej nie jest celowany w prowokacje a groźniejsze rzeczy np. zbuffowane kreatury itd...

Yykfu5r.png

Opublikowano

Ale i tak jest masa removali w deckach, Handlock ma Siphon Soul, Warrior ma Brawl, Miracle ma Sap/Eviscerate. A jedyne dobre taunty to Tirion i Sunwalkery, takiego Senjina można prosto zabić.

Opublikowano

Wojownik nie grany na wyższych poziomach? Padłem. Co 3 mecz na rank 5 i wyżej to Control Warrior. Prowokacje są słabe bo każdy ma Black Knighta i dodatkowo Owl albo ten co ma druid 2/4.

Nigdzie nie napisałem, że wojownik nie jest grany. :D

Chodzi o to, że te 2 postacie jak dla mnie są dobre do kart z prowokacją.

Już wszystko jasne, thx all ;D

Hejo

Opublikowano

Nigdzie nie napisałem, że wojownik nie jest grany. :D

Chodzi o to, że te 2 postacie jak dla mnie są dobre do kart z prowokacją.

Już wszystko jasne, thx all ;D

Tu sie z toba nie zgodze bo kazde klasy sa dobre jezeli maja prowokacje i jezeli masz skille magiczne to mozesz niezle obic a oni musza prowokacje wiec ja tak czesto na magu robie.

"Upadli powstaną"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...