Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki plugin chcielibyście zobaczyć?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Autorski plugin na skyblock!

Plugin na nie wypadanie itemow w danym regionie!

 

PS. Piszesz skrypty? Poszukuję osoby co mogła ny mi napisac skrypt. Moze ty sie zgodzisz

Opublikowano

Plugin na gildie z rankingiem graczy z Mysql i na tabie :)

Zapraszam na serwer proGuilds!


Startujemy już wkrótce!


KLIK!

Opublikowano


@maroSSs
Jedna z tych osób która ma napisane w hobby "Java" i prosi o plugin na gildie, stare jak świat :(
@topic
Napisz jakąś mini-grę, zobaczymy może coś Ci się uda. Ale nie spodziewam się cudów :)

 

Opublikowano

Plugin na gildie z rankingiem graczy z Mysql i na tabie :)

Wszyscy chcą te pluginy, chcą, a jak się jakieś w miarę pojawią na

forum to hejtują, że to niepotrzebne itd... :D

 

@topic

Wg. mnie to przydałby się plugin na punkty za kopanie stone'a,

od iluś pkt. dany level, a awans na wyższy poziom pokazuję się

na czacie, np.

 

Gracz SKEJTPROEMCEXD awansowal na poziom 23! Gratulacje!
Do tego jakiś ranking graczy z najwyższymi levelami (top10) i byłoby git. :)

Są takie skrypty, ale z tego co sprawdzałem to nie działają, plugin bardziej by

się przydał.

 

Albo po prostu zrobić plugin, że po wyjściu za czerwoną linie (tzw. linie PvP) trzeba

odczekać 5-10 sekund, aby wejść spowrotem. Tyle ode mnie. :D

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Choć mówią mi: Synthious, weź ćpanie odstaw... - Ja tylko chcę pizdę mieć #AnnaGrodzka


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, wiesz co jest pięć?

Opublikowano

hmmm :) fajny byłby plugin na Konkursy.

O co by w nim chodziło ?

już tłumaczę ;)

Np:Co jakiś czas na chacie pojawiał by się losowy kod i gracze musieli by ten kod jak najszybciej przepisać.

Przykładowe komendy:

dla gracza to /odpowiedz (kod)

A dla admina to nie wiem :)

I pierwszy gracz który to przepisał dostał by przykładowo koxa :)

 

 

 

 

 

 

Ciekawe ? Daj like ;) I Wbijaj na serwer MC:Florlands.gomc.pl 

Opublikowano

Zbieram pomysły do jutra czyli do 8 I robimy głosowania i zabieram się do roboty :)


Wszyscy chcą te pluginy, chcą, a jak się jakieś w miarę pojawią na

forum to hejtują, że to niepotrzebne itd... :D

@topic
Wg. mnie to przydałby się plugin na punkty za kopanie stone'a,

od iluś pkt. dany level, a awans na wyższy poziom pokazuję się
na czacie, np.

Gracz SKEJTPROEMCEXD awansowal na poziom 23! Gratulacje!
Do tego jakiś ranking graczy z najwyższymi levelami (top10) i byłoby git. :)
Są takie skrypty, ale z tego co sprawdzałem to nie działają, plugin bardziej by

się przydał.

Albo po prostu zrobić plugin, że po wyjściu za czerwoną linie (tzw. linie PvP) trzeba

odczekać 5-10 sekund, aby wejść spowrotem. Tyle ode mnie. :D

Popieram kolegę i gildie odpadają 

4995114391433731194810.png­

Opublikowano

ja?

 

Ja to bym chciała zobaczyć DOBRY plugin, nie ważne na co, byle miał dobrze, ładnie, obiektowo i czytelnie napisany kod...

Bo to chyba jedyna rzecz jakiej nie widziałam na MPCForum w  tym roku...

 

EDIT: + popieram pomysł wyżej

 

 


plugin ktory po wpisaniu komendy spawnuje 3 szkielety ktore cie bronia tylko przed  creeperami

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Plugin na edycje TAB'a za pomoca komendy! czyli...

/tab <nick gracza dla ktorego chcemy zmienic tab> <koordynaty 1 slotu> <koordynaty 2 slotu> <tekst>

To byłoby ciekawe i nie trzeba bylo by sie grzebac w tych configach sronfigach :p POZDRAWIAM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...