Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ikariam - prawie 4k darmowych i dowolnych surowców w 15 minut!


mikifiki99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich chciałbym zaprezentować sposób jak pozyskiwać szybko surowce w grze Ikariam.

Polega on na tworzeniu multikont.

 

Na początek potrzebujemy 2 rzeczy:

 

Program do zmiany IP: http://www.dobreprogramy.pl/CyberGhost-VPN,Program,Windows,19195.html

 

Konto pocztowe na o2.pl: http://poczta.o2.pl/?utm_source=o2_SG&utm_medium=Naglowek&utm_campaign=o2

 

Teraz przystępujemy do "wydobywania" surowców:

 

1. Kopiujemy link referencyjny z konta które chcemy wspomagać.

2. Zmieniamy IP Cyber Ghostem.

3. Wklejamy link i się rejestrujemy.

4. Robimy samouczek za co dostajemy 18 ambrozji.

5. Wuburzamy wszystkie budynki oprocz portu.

6. Wybieramy opcje "Zgarnij Surowce" (po lewej stronie)

7. Bierzemy pakiet 50% magazynu i dajemy sobie np. 1250 siarki, 1250 wina, 1250 marmuru.

8. Teraz na naszym koncie powinniśmy mieć 3 "niebieskich przyjaciół" dla statków handlowych.

9. Kopiujemy nasz link referencyjny i tworzymy 3 konta, adresy email bierzemy z poczty o2.pl bo jest tam opcja posiadaniu kilku adresów. ( Po lewej stronie mamy opcje "Dodaj adres zewnętrzny" i potem "Dodaj adres" i konfigurujemy opcje nr 1.

10. Wysyłamy nasze dobra do głównego miasta, zostało 3 ambrozi, używamy je na "Najemne Transportowce"

11. Podczas kroku 9. zrobiliśmy 3 konta, na jednym potwierdzamy email i powtarzamy operacje. ( Wszystkie wiadomości przychodzą na email główny jeżeli ich nie widać trzeba kliknoć folder "Inne"

 

Można robić na 2, 3 lub kilka przeglądarek.

 

Mam nadzieje że pomogłem

 

http://screenshooter.net/100092753/cdfsxva

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...