Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić rozpoczęcie PvP?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam do was pytanie jaki typ servera lepszy do zrobienia 

 

Pvp na arenach zaczynasz na spawnie i walczysz na arenach

czy np 1shoot1kill i itp??

Zapraszam na mój server: tanavis.maxc.pl  typ servera;Survial+Frakcje Mcmmo 25 slot.Niebawem start servera pvp 

76561198057026791.png

Opublikowano

Jeden shoot i jeden kill to jest minigra One in the Chamber, polecam Ci bardziej zrobić na arenkach, zaczynasz na spawnie i idziesz na arenkę jaką chcesz np. 1vs1, 2vs2 i tak dalej ;)

 

Pozdrawiam

sygnaturka.png
Opublikowano

ok

myślałem zrobić np 2 areny jedna 1vs1 a druga ogólna jakby że każdy na każdego dobry pomysł?


I jeszcze jedno pytanko co do aren lepiej jak samemu zbudowane czy z internetu jakieś?

Zapraszam na mój server: tanavis.maxc.pl  typ servera;Survial+Frakcje Mcmmo 25 slot.Niebawem start servera pvp 

76561198057026791.png

Opublikowano

ok

myślałem zrobić np 2 areny jedna 1vs1 a druga ogólna jakby że każdy na każdego dobry pomysł?

I jeszcze jedno pytanko co do aren lepiej jak samemu zbudowane czy z internetu jakieś?

Oczywiście, że lepiej jak sam zbudujesz.

Ludzie inaczej na to patrzą, jak zrobisz coś sam, a nie pójdziesz na łatwiznę.

Opublikowano

Ok to zostało mi jeszcze znaleść budowniczych albo zobaczyć co da sie zrobić xD:))

Zapraszam na mój server: tanavis.maxc.pl  typ servera;Survial+Frakcje Mcmmo 25 slot.Niebawem start servera pvp 

76561198057026791.png

Opublikowano

Temat do zamknięcia

Zapraszam na mój server: tanavis.maxc.pl  typ servera;Survial+Frakcje Mcmmo 25 slot.Niebawem start servera pvp 

76561198057026791.png

Opublikowano

Ja moge zostać budowniczym, ładnie buduje, szczegołnie serwery pvp. mam duże doswiadczenie i moge startować na admina (lapanie cziterow itp.), Lepiej będzie jak zbudujesz mały spawn z wejsciami (TP) do poszczególnych aren , i nawet mozesz zrobić kilka trybów, wiem nie rozumiesz xD
Spawn >> Gracz wchodzi w arene: (1shoot1kill) albo (Potiony) albo (Classic) itd >> Gracz wybiera 1 z 3 aren i tpa sie na mini-spawn danej areny :D
Dalej nie rozumiesz lub chcesz abym był budowniczym ? pisz PW ;)

Lat: 16
Nick: Imzymiere

Zbuduje spawn na twój serwer or something xDpisz pw

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...