Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA 4 Lagi co jakiś czas, na PC karta AMD Radeon R7 200,Intel i3 , 4gb RAM.


oskarmargatis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ostatnio kupiłem sobie orginelne gta 4 . Zainstalowałem i mam lagi na każdych ustawieniach .Komputer : karta AMD Radeon R7 200 1gb . procesor Intel i3 ram -4gb     Ktoś pomoże pozbyć sie przycięc które są co jakieś 10s ?

Opublikowano

Witam. Ostatnio kupiłem sobie orginelne gta 4 . Zainstalowałem i mam lagi na każdych ustawieniach .Komputer : karta AMD Radeon R7 200 1gb . procesor Intel i3 ram -4gb     Ktoś pomoże pozbyć sie przycięc które są co jakieś 10s ?

 

Najnowsze sterowniki do karty graficznej są ? Jaki system operacyjny ? Jeżeli XP to najnowszy SP jest ? Ogólnie GTA IV to bardzo słabo zoptymalizowana i dlatego gdy nie masz wszystkich najnowszych sterów może tak występować.

Opublikowano

Najnowsze sterowniki do karty graficznej są ? Jaki system operacyjny ? Jeżeli XP to najnowszy SP jest ? Ogólnie GTA IV to bardzo słabo zoptymalizowana i dlatego gdy nie masz wszystkich najnowszych sterów może tak występować.

Dużo osób tak mówi a ja na starym kompie na full detalach grałem bez klatkowania wszystko ładnie było a np bf3 nawet na minimalnych nie idzie ;x Masz najnowsze aktualizacje z games for windows live? 

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Dużo osób tak mówi a ja na starym kompie na full detalach grałem bez klatkowania wszystko ładnie było a np bf3 nawet na minimalnych nie idzie ;x Masz najnowsze aktualizacje z games for windows live?

 

Dlatego mówię, że GTA IV jest bardzo słabo zoptymalizowana i u niektórych graczy działa dobrze, a u niektórych bardzo słabo.

 

Tak jak pisałem 2@Lord Phoenix masz wszystko?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...