Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PandoraMT2 - jak dziennie zarobić 100kkk?


Gość Teils2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, szukam sprawdzonego sposobu by zarabiać 100kkk dziennie (przez +/- 10-12h dziennie).


Na sztabki moge odpalić 10 botów. Lecz gdzie je postawić? :)


Daje + i *5


Opublikowano

Boty najlepiej postawić w świątyni hwang lub jinno m2, bo tam najwięcej sztabek dropi.

Jeszcze lepszym sposobem na zdobycie dużej ilości kasy jest wbicie 150 poziomu i drop na pustyni wygnańców. ;)

Opublikowano

Boty najlepiej postawić w świątyni hwang lub jinno m2, bo tam najwięcej sztabek dropi.

Jeszcze lepszym sposobem na zdobycie dużej ilości kasy jest wbicie 150 poziomu i drop na pustyni wygnańców. ;)

Dzięki, a od 150 lv w 1h ile sztabek i ile diaxów poleci? :)

Opublikowano

Serio nie ma lepszego miejsca na dropienie...? :D

 

 

Nie.

Ja zawsze w m2 jinno dropiłem nie ma co się oszukiwać jest to najlepszy spot.

Ewentualnie w V2, bo tez duzo mobow ale nie wiem jak tam leci.

1754268.jpeg

Opublikowano

Uważam, że najlepszym miejscem na dropienie jest świątynia. Przy 10 botach w ciągu 12h się trochę obłowisz. ^^ Myślę, że 600kkk wyciągniesz. :)

Opublikowano

Uważam, że najlepszym miejscem na dropienie jest świątynia. Przy 10 botach w ciągu 12h się trochę obłowisz. ^^ Myślę, że 600kkk wyciągniesz. :)

Zakładając, że masz na każdym rękawice. Od razu mówię, bez rękawicy się nie opłaca. Najlepsze miejsce to 3 spot w świątyni.

Kocham kino akcji na forum. 


Opublikowano

Zakładając, że masz na każdym rękawice. Od razu mówię, bez rękawicy się nie opłaca. Najlepsze miejsce to 3 spot w świątyni.

W sumie racja, nie pomyślałam o rękawicach. :) 

Opublikowano

ja kiedyś jak tam grałem to szybko leciały w Jinno m2 i tam dropiłem i chwila moment były sztabki (choć to było na początku serwera więc dokładnie nie wiem jak to tam wygląda teraz)

Opublikowano

Uważam, że najlepszym miejscem na dropienie jest świątynia. Przy 10 botach w ciągu 12h się trochę obłowisz. ^^ Myślę, że 600kkk wyciągniesz. :)

Zobacze tym sposobem :)

Dziękuje :)

Opublikowano

Najlepszym spotem jest ostatni spot desek przed DT (nie chodzi mi o duże żaby tylko odeski), ważna jest rekawica zlodzieja oraz 20% na przedmioty w eq !

Opublikowano

moj sposob jest taki ze robisz obojetnie jaka druga postac i na niej dropisz sztabki tak gdzies do 30 lvl potem do magazynu te sztabki postac usuwasz i od nowa ja tak potrafilem na 4 takich postaciach ze 300kk zarobic

 

Opublikowano

Możesz bonować eq, jednak wiadomo iż bony wchodzą zależnie od szczęścia, raz wejdą za 2 zmianką, a raz za 500. Całkiem spoko jest również wbicie 150lvl i dropienie na PW z rękawiczką, 1 spot ~30kk... jednak sporo osób używa tego sposobu, najlepiej wbić sobie po 1:00 i spoty Twoje. Można również zwyczajnie dropić na deskach bądź w m2.

Opublikowano

 

Cześć, szukam sprawdzonego sposobu by zarabiać 100kkk dziennie (przez +/- 10-12h dziennie).

Na sztabki moge odpalić 10 botów. Lecz gdzie je postawić? :)

Daje + i *5

 

5lv w m1 (najlepiej chunjo malo osob postac tez w chunjo zrob aby nikt nie zabil) masz 3 dobre spoty mieszane (niedzwiedzie, dziki,wilki itp) w 2.5h wyciagniesz 4kkk bez rekawicy i rat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...