Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tła ładowania z Astium ^-^ by Isu - enjoy .


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robie porządek na kompie. Jaj nie urywają, ale mi sie juz raczej do niczego nie przydadza, usunełam logo Astium, dzieki ktoremu pewnie wczesniej nie zostały zajebane xD

 

Wszystkie w rozdzielczosci 1440x900 SORY ROBIŁAM POD SIEBIE >w<

 

 

 

 

Qccys9T.png

 

8oOAQQA.jpg

 

 

Lu0nNaj.jpg

 

 

P1b1GbK.jpg

 

 

oUxMUrD.jpg

 

 

V8le6q8.jpg

 

 

dnyEOk5.jpg

 

3KIpGJ1.gif

Opublikowano

Dzięki bardzo napewno przyda się coś nowego ( jak dla kogo ) dosyc ciekawie to wygląda leci like.

Opublikowano

ja pierdziele ile topazu.. nie oszukujmy się te prace są paskudne.

 

 

e : jedyne co fajne to ten motyw na drugim.

Opublikowano

Bardzo fajne podobają mi się 1,2,4,6

PS: Mam pytanie masz może render tego woja z tła 6 ?

Wytnij sobie. ;x

Albo zrob ss z gry z tak odworconym wojem i takze wytnij. A dodatkowo masz satysfakcje, ze sam zrobiles. c: a nie wszystmo na tacy.

 

@topic

Slabe.. :/ Coz wiecej powiedziec?

Opublikowano

Ujdą, jednak ten topaz mógłby być mniejszy. Ale ogólnie dość fajne, jednak czy wykorzystam - wątpie.

 

Dzięki za wstawke, czekam na więcej :)

1754268.jpeg

Opublikowano

K***a... stękacie wszyscy teraz topaz topaz, kiedyś na tym forum nikt nawet słowa o nim nie pisał.

Jak ku**a graliście na astiumie to było o ale zaj**iste japi**dole jaram się a teraz topaz topaz topaz topaz.

Zróbcie lepsze bez.

 

 

## Bardzo ładne prace ;)

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

podobają mi się i użyję paru, lecz faktycznie przesadziłaś z topazem w jednym (mogłaś zmniejszyć o 10%), no ale ogólnie dzięki - przydadzą się.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...