-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
WasiakPL
WasiakPL
Witam.
ipconfig/renew
Bardzo proszę o pomoc.
Tak jak napisałem w temacie postu mam wielki problem z połączeniem z siecią Internet. Ocenie korzystam z Internetu LTE w Plusie na Windows 8.
Podczas przeglądania stron internetowych po jakimś czasie zostaje odłączony od sieci a gdy klikam diagnostykę sieci odstaję raport "System Windows nie może nawiązać komunikacji z urządzeniem lub zasobem (podstawowy serwer DNS)".Robiłem już chyba wszystkie zalecane metody aby rozwiązać ten problem i nadal nic.
Do tych wszystkich metod można zliczyć:
1. Wpisywanie w wierszu poleceń takich komend jak:
a) ipconfig/flushdns
c) ipconfig/displaydns
d) ipconfig/all
2. Ustawiałem adresy DNS "na sztywno"
Więcej nie pamiętam ale według mnie to już chyba maks moich możliwości.
Może ktoś z Was ma internet LTE z Plusa i nie występuje u niego taki problem lub występował ale już przestał lub po prostu ma jakiś uniwersalny magiczny sposób aby sobie z tym poradzić. Często widzę w google chrome napis "brak odebranych danych".
Bardzo proszę o odpowiedź. Będę wdzięczy za każdy wpis.
Pozdrawiam.
---
Dodatkowo spróbowałem wpisać to i troszkę zaczął chodzić, ale nadal niezadowalająco wolno :// :
netsh firewall reset
netsh int ip reset C:\log.txt
netsh winsock reset
netsh interface tcp set global autotuninglevel=disabled
0 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.