Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PROBLEM reborn/mma + Pro Series (nie działające skille)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak w temacie... oberwalking świetnie działa farma etc... ale już skille sie nie odpalają. chodzi o np Q/E cait, W/E jinx itd...wszyscy tak mają, czy tylko jak zwykle ja mam problem ;d

Opublikowano

Zalecam kupic najpierw Pro Series Marksman a pozniej mowic, ze masz problemy. Jesli kupiles to pisz do Autora nie do nas.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Zalecam kupic najpierw Pro Series Marksman a pozniej mowic, ze masz problemy. Jesli kupiles to pisz do Autora nie do nas.

brak mózgu xD

 

 

 

 

@top na forum bola gdzieś był skrypt który naprawiał mma+proseries :)

2ivh0ly.jpg

 

Opublikowano

jakby ktoś miał problemy, to zmieniłem wszystkie liby konkretnie cały folder common na common z tego tematu http://www.mpcforum.pl/topic/1228525-bot-of-legends-status-bola-lista-najprzydatniejszych-skryptow-bol-ze-skryptami-vip-i-free-oraz-jak-wgrac-skrypty-sac/

 

odrazu wszystko zaczeło śmigać, a i masa innych skryptów które miały jkaieś problemy śmiga jak marzenie (np nidalee beauty...)

Opublikowano

nie tyle co crack, ale enforce ;) już pisałem co zrobić aby wszystko śmigało, domyślam się że na crackach także zadziała wymiana libów jeśli ktoś ma ten problem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...