Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Skryptu na losowanie i na kod


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam skryptu na komende /losowanie gdzie losuje jednego gracza co 5 minut i on dostaje np 1 diaxa 

Szukam takze skryptu na kod gdzie na chacie co 5 minut bedzie pojawial sie losowy kod np Sa1gs i pierwsza osoba ktora go przepisze dostaje 1 diaxa

 

WYNAGRADZAM PLUSAMI I like

Opublikowano
every 5 minutes:
    give a diamond to a random player out of all players


every 5 minutes:
   set {1} to "a" or "b" or "c" or "d" or "e" or "f" or "g" or "h" // Tutaj możesz dorobić więcej liter 
   set {2} to "a" or "b" or "c" or "d" or "e" or "f" or "g" or "h"
   set {3} to "a" or "b" or "c" or "d" or "e" or "f" or "g" or "h"
   set {4} to "a" or "b" or "c" or "d" or "e" or "f" or "g" or "h"
   set {kod} to "%{1}%%{2}%%{3}%%{4}%"
   broadcast "Kod to %{kod}% aby wygrac wpisz /kod <Kod> !"

command /kod [<text>]:
   trigger:
      if argument 1 is {kod}:
         send "Gratulacje wpisales jako pierwszy kod !"
         clear {kod}
         give a diamond to player

Pisałem to parę sekund nie sprawdzałem czy działa, lecz wydaję mi się, że powinno działać ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...