Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bol powinien być wbudowany w Lola.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Uważam że w bol powinien być trwale wbudowany w lola. Ręczne odpalanie skilli byłoby zablokowane. Gracze sami pisaliby skrypty, które można byłoby kupić w sklepie za pz a te lepsze jak rttc za rp. Przy wyborze postaci wybierali byśmy skrypty których potrzebujemy. Dobra byłaby też darmowa rotacja skryptów. Wygrana nie zależałaby wtedy od tego kto ma szybsze palce tylko kto ma lepsze skrypty. Co o tym sądzicie?

Opublikowano

Smieszne, naprawde smieszne. Moglaby powstac taka gra ale LoL by sie w ten sposob nie osmieszyl, blagam ;)

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Żałosne. Pay2win.

Niekoniecznie, jeżeli byłbyś bardzo uzdolniony mógłbyś napisać swój przepotężny skrypt i nie musiałbyś się nim dzielić. I te LCS`y, na których podstawą byłyby packet sniffery.

Opublikowano

Niekoniecznie, jeżeli byłbyś bardzo uzdolniony mógłbyś napisać swój przepotężny skrypt i nie musiałbyś się nim dzielić. I te LCS`y, na których podstawą byłyby packet sniffery.

I tak czysty idiotyzm.
Opublikowano

hehehe, dobre :) już wysyłam twój pomysł do riotu :) 

,,Nawet jeśli nie masz już siły, możesz nadal walczyć i osiągnąć swój cel." <3 

 

29.png

Opublikowano

Niekoniecznie, jeżeli byłbyś bardzo uzdolniony mógłbyś napisać swój przepotężny skrypt i nie musiałbyś się nim dzielić. I te LCS`y, na których podstawą byłyby packet sniffery.

jeśli jesteś "bardzo uzdolniony" to nie widzę problemu aby to zrobić

no ale jeśli jesteś "bardzo ułomny" jak pomysłodawca (czas nakarmić trolla) to piszesz coś, co niektórzy biorą na poważnie

Hejo

Opublikowano

Trzeba by upaść na głowę, aby takie coś wprowadzić. Nigdy takie coś nie będzie miało miejsca.

A może on upadł na głowę co może ma autyzm ,może nie ma narządów płciowych ,a tobie co do tego hmm?

 

 

Jestem za ,wiele osób nie umie zainstalować Bot of Legends i odpalić skrypt.

 

giphy.gif

47990292595971448862.png

Opublikowano

Siema. Uważam że w bol powinien być trwale wbudowany w lola. Ręczne odpalanie skilli byłoby zablokowane. Gracze sami pisaliby skrypty, które można byłoby kupić w sklepie za pz a te lepsze jak rttc za rp. Przy wyborze postaci wybierali byśmy skrypty których potrzebujemy. Dobra byłaby też darmowa rotacja skryptów. Wygrana nie zależałaby wtedy od tego kto ma szybsze palce tylko kto ma lepsze skrypty. Co o tym sądzicie?

 

CHYBA CIE POJE*AŁO - tyle.

Opublikowano

Siema. Uważam że w bol powinien być trwale wbudowany w lola. Ręczne odpalanie skilli byłoby zablokowane. Gracze sami pisaliby skrypty, które można byłoby kupić w sklepie za pz a te lepsze jak rttc za rp. Przy wyborze postaci wybierali byśmy skrypty których potrzebujemy. Dobra byłaby też darmowa rotacja skryptów. Wygrana nie zależałaby wtedy od tego kto ma szybsze palce tylko kto ma lepsze skrypty. Co o tym sądzicie?

Przestań zażywać odżywki do włosów ;X

Opublikowano

Siema. Uważam że w bol powinien być trwale wbudowany w lola. Ręczne odpalanie skilli byłoby zablokowane. Gracze sami pisaliby skrypty, które można byłoby kupić w sklepie za pz a te lepsze jak rttc za rp. Przy wyborze postaci wybierali byśmy skrypty których potrzebujemy. Dobra byłaby też darmowa rotacja skryptów. Wygrana nie zależałaby wtedy od tego kto ma szybsze palce tylko kto ma lepsze skrypty. Co o tym sądzicie?

A ja natomiast uważam nie mózg powinien być wbudowany w Ciebie... jak widać nie wszystko można mieć ;c 

Opublikowano

To ... jest bezsensu. Wytrwa wtedy najlepszy gościu co spacja mu się nie zepsuje po 1000 grach naduszania jej jak po****@!#

Takie coś nie powinno mieć miejsca. I tak RIOT wie o tym calym bolu.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Niekoniecznie, jeżeli byłbyś bardzo uzdolniony mógłbyś napisać swój przepotężny skrypt i nie musiałbyś się nim dzielić. I te LCS`y, na których podstawą byłyby packet sniffery.

Propsuje w c**j. Pomysł zajebisty, niestety przegralibyście ze mną każdy mecz :D

Opublikowano

Już wszystkie dzieci się powypowiadały? cyt. "omg żałosne", "co ty pier****sz", "ch****y pomysł", "omg omg". Więcej więcej dziecioki.

Pomysł niezły :D dla mnie idealny.

Deadboy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...