Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam grafika do stalej wspolpracy w sieci gier metin2.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Szukam grafika do stałej współpracy w sieci gier metin2 i nie tylko.

 

Wymagania:
- dożo wolnego czasu
- mikrofon
- minimum 16 lat
- teamspeak3
- tak aby umiał robić ładne rzeczy w programach graficznych
- był kreatywny
- mało wulgarny ( mało;D )
- punktualny z pracami na czas
- słowny
- dobrze by było gdyby to była osoba która gra w metina (dlaczego, opisze nizej)


Krotko o nas:
Wraz ze znajomym robimy na wzajem siec serwerów metin (i nie tylko), my ogarniamy wszystkie sprawy techniczne i jedynie

brak nam kogoś kto by graficznie potrafił odebrać nasza wizje na temat towej sieci serwerów metin.
Oboje jesteśmy pełnoletni tak by the way...

Fajnie by było gdyby taka osoba grała w metina, wtedy bylaby dodatkowo jednym z naszych GMów w grze jak i na forum. W

Oferujemy:
- mila współprace, extra zabawę, dziwki, koks, trawę... (musialem! ^^)
- zdobyć nowe doświadczenie
- poznać nowych ludzi
- tytuł współwłaściciela serwisu
- GMa w grze jak i na forum i serwerze TS3 który tez będzie robiony pod społeczność (przewidziane dodatkowe +800 osóB),

takze bedzie impreza ;)

Zgłoszenia proszę wysyłać na maila [email protected] (skopiuj adres bo to nie jest 'w' tylko 'vv')
Wystarczy ze napiszesz krotko "ja chce" a odpisze i podam ci adres serwera ts3 na którym porozmawiamy na ten temat.

Opublikowano

Za free ma kolo dymać? W dzisiejszych czasach w ryło za darmo nie dostaniesz, większość ma w dupie tytuł czy tam range w grze. 

 

Napisz coś więcej co za siec itp. więcej, więcej ziom.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...