Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] CobbleX - udostępnić, wracamy?


Gość #e3uS

CobbleX  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcielibyście powrót CobbleX?

    • tak
      32
    • nie
      12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

#> CobbleX <#

 

Witajcie, tutaj #e3uS.

Jak wiecie zamknąłem temat

z pluginem "CobbleX".

Przełamałem się

i postanowiłem napisać

nową wersje z nowym configem

możliwościami itd.

 

Co różni tą wersje od tamtych?

 

Nowy config:

cobblex:
  type: SPONGE
  amount: 1
  data: 0
  metadata:
    name: "&aCobbleX"
    enchantments: []
    lore: []
  shape:
    1: "CCC"
    2: "CCC"
    3: "CCC"
  ingredients:
    C: COBBLESTONE
  amount:
    C: 64
items:
  czerwona welna:
    type: WOOL
    min-amount: 3
    max-amount: 4
    data: 14
    metadata:
      name: "&cCzerwona Welna!"
      enchantments: []
      lore:
      - "&7Ta czerwona welna jest wylosowana z cobblex!"
  niebieska welna:
    type: WOOL
    min-amount: 3
    max-amount: 4
    data: 3
    metadata:
      name: "&bNiebieska Welna!"
      enchantments: []
      lore:
      - "&7Ta niebieska welna jest wylosowana z cobblex!"

I teraz pytanie:
 

Czy chcielibyście powrót CobbleX?

Nie chce żadnych lików itp.

Po prostu chce abyście

oddali swój głos w ankiecie.

 

Pozdrawiam!

 

#> CobbleX <#

Opublikowano

mnie dziwi jedno każdy mówi, kaźdy serwer co ma sieć/domene mówi, że mają pro programistów, którzy umią napisać własnego bukkita, a czekają na plugin z neta

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

Od razu mówię ,że bym chciał no ale nie zablokuje tym razem :) ,a i e3uS gadałem z nim na ts3 i dla mnie nie ma problemu ,aby dać komendę /autor itd.

No ale e3uS nie chodzi o to więc o co mu chodzi ? 

Hmm... dlaczego ja ? dlaczego nie innych hejtujesz e3uS ?

Po co dajesz ten plugin a później go zablokujesz (DL)

Dajesz ten plugin Mpcforum czy graczom ?

Moim zdaniem dajesz gracza żeby cie podziwiali...

Ale po co dać jedną głupia komende autor ? ,aby podniecić ,że to twój plugin który pisał 40 min ?.

Gracze jak patrza na ten plugin wiedza kogo to jest. Skąd wiedzą ?

BO JEST DOBRY!

Tyle na temat z mojej strony.

#---

#

# Drake MpcForum!

#

#---

Opublikowano

bym Ci cos napisał, ale nie. blokuje go przed dzieciakami takimi jak Ty które nie potrafią uszanować szyjejś pracy. on to napisał, to jego plugin, on może robić z tym pluginem to co chce, a Ci nic do tego, nie masz praw.

można Cie pozwać, za naruszanie praw autorskich autora pluginu. i poprawczak zapewniony.

radze Ci przemyśleć to co napisałeś i to co zrobiłeś wcześniej. może i dostane warna ale co tam, zbije ;)

 

ps on chce żeby ktoś wiedział, że on to napisał. nie jakiś dzieciak 10 letni który podaje sie za autora.

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

po pierwsze, kiedyś pisałeś że masz 13 lat, po drugie nie napisałem że podajesz sie za autora, usunięcie/zablokowanie komendy podchodzi pod zignorowanie praw autorskich czyli e3us może Cie pozwać do sądu.

nie chce mi sie pisać z Tobą, bo Twoje iq nie dorównuje iq mojego psa.

pozdro 600 

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

Kiedyś to tyle miałem.

Do sądu taka błahostka ?

iq wiesz co ,że ktoś zmienia Komedę to nie znaczy ,że mam małe iq ...

#---

#

# Drake MpcForum!

#

#---

Opublikowano

[...]usunięcie/zablokowanie komendy podchodzi pod zignorowanie praw autorskich czyli e3us może Cie pozwać do sądu.[...]

Mam wrażenie, że Wy tych Gold i innych memberów dostajecie za głupotę, bo za mądrość to trzeba by być idiotą. Może zacznijmy od tego, że aby rościć jakiekolwiek prawa autorskie trzeba mieć licencję :> A z tego co widzę ten plugin jej nie mam czyli swoje sądy możecie sobie wsadzić w pupkę :3

Opublikowano

Mam wrażenie, że Wy tych Gold i innych memberów dostajecie za głupotę, bo za mądrość to trzeba by być idiotą. Może zacznijmy od tego, że aby rościć jakiekolwiek prawa autorskie trzeba mieć licencję :> A z tego co widzę ten plugin jej nie mam czyli swoje sądy możecie sobie wsadzić w pupkę :3

z tego co ja wiem i z tego co kiedyś czytałem w necie to nie trzeba mieć licencji, moge sie mylić nie jestem Einstainem  ani prawnikiem

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

Dobra już odblokowałem Komedę /cobblex więc chyba hejt mamy za sobą i zgadzam się z Costem :)

#---

#

# Drake MpcForum!

#

#---

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

podbijam oraz informuje:

 

Temat można zamknąć, mam zamiar napisać inny plugin, nie będzie to cobblex.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...